SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co ma zrobić taki ekto ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie ma takiego srodka, ktory zmienilby twoj metabolizm, jako ekto wchodzac na cykl ladnie przymasujesz, pozniej zeby to utrzymac nie wystarcza same kalorie, bo jak maja wystarczyc skoro teraz nie wystarczaja, zeby byl progres?
Zreszta u nikogo sie na jendym cyklu nie konczy Chcesz cos osiagnac, a masz taki gen - bedziesz wbijal, takie zycie. Witaj w klubie 90% tego forum stosuje doping zeby nadrobic braki genetyczne, czy zwyczajne lenistwo. I nie ma w tym nic zlego.
Jezeli masz sile psychiczna to rzecz jasna probuj dalej na sucho, bo stazu nie masz zbyt duzego. Jak cie najdzie to tak jak pisalem zaczalbym od mety, albo od enana solo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Zeby przyspieszyc metabolizm zaleca sie zwiekszyc liczbe posilkow, a zmniejszyc ich objetosc. Wiec TEORETYCZNIE, zeby zwolnic metabolizm, powinno sie zrec rzadziej, a wieksze posilki. Nie wiem, jak to sie ma w praktyce, bo nie mialem okazji tego sprawdzic.

Patrzac na twoje dane, to imo tragedii nie ma - ja w wieku 16 lat przy 181cm wazylem 55kg, a sam jadlem wiecej niz moi starzy i brat razem wzieci. Metabolizm zwolni ci troche z wiekiem, ja u siebie zauwazylem to po 25-26 roku zycia. Jestes jeszcze mlody - po prostu rob swoje, a z czasem nabierzesz wagi.

No, chyba ze ci zalezy na czasie, to zostaje klucie.

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-02-22 14:09:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24518 Napisanych postów 68202 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538181
zwolnic metabolizm no korwa po hvj ci zwolnic metabolizm ? zebys mial 110 w pasie ?
tyle jesz i niby dobrze jesz a 90 w pasie, zredukuj i jedz z dopieta miaska, a co do stagnacji to cwiczac 7 razy w tyg to gdzie regeneracja ?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Dobrze, pomasuje jeszcze rok, jak będzie nadal taki dramat wtedy się tutaj znów odezwę. Zaakceptuje swoje wolne postępy albo zaczne się kłuć

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze widze ?? Trenujesz codziennie ??

Nie wiem jak ty wyrabiasz ale w ten sposób masy to ty nie zrobisz...

Gdzieś czytałem że pływacy wpieprzają po 12 tysięcy kalorii żeby jako tako podziałać...

Spróbuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Daje do myślenia. Lecz u mnie własnie konczy się kiblem gdy probuje przekroczyć te 5tys kcal.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
Jak na kłucie masz za mało czau spędzonego na siłowni.. Daj sobie czas i REGENERACJA :p

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
znajomy opisuje jakis cięzki przypadek
Mimo gainerów i kreatyn, siła szła mocno, ale kurde gościu bierze 140 na klate a wygląda jakby balet tańczył. Dopiero remedium okazało się 10mg metanabolu codziennie z rana przy przebudzeniu przez 6tygodni. Jest to dawka lecznica, tak mała, że nie ma sensu nawet brać osłonek(ale każdy normalny by brał na ciśnienie i wątrobę) i nie opłaca się nawet odbloku robić(tribulus nawet zbędny) bo nie blokuje a dużo daje. Oczywiście przy dobrej diecie, ale naprawdę rygorystycznej.co sądzicie o tej radzie ?

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
masz wiekszy bf i wiecej w pasie niz ja, a jestem endo.

moim zdaniem masz po prostu STRASZNIE*****owa genetyke. 90kg w martwym bralem bez treningow na silowni, przy wadze 55kg ;p koks nie zamieni cie w herosa, bedziesz wygladac lepiej, ale bedziesz uzyskiwal efekty porownywalne do ludzi jedzacych kreatyne do tego *******ac sobie zdrowie.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^

znam to, gdybym nie brał sterów to pewnie wyglądał bym tak jak on...


mimo że od kiedy nauczyłem się chodzić uprawiałem sport to kiedy poszliśmy z chłopakami na siłownie po raz pierwszy w gimnazjum byłem najsłabszy ze wszystkich...

To skłoniło mnie do tego żeby zacząć pizgać żelastwem i w przyszłości stać sie największym i najsilniejszym skvrwysynem w szkole



Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2010-02-22 20:16:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolo-prozba o rade

Następny temat

maly wlosek :)

WHEY premium