SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze????

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam !!!
Mam pytanko. Mam 171, jestem dobrze zbdowany, chodziłem na siłke i ćwiczyłem na mase(całkiem niezłe rezultaty).
Więc jaka sztuka walk była by lepsza dla mnie box czy kick box. Ja osobiscie chcem ćwiczyć box ale pozostawiam to pytanko do specjalistów.
Ta sztuka mi jest ptrzebna do bujek szkolnych,ulicznych itp. tzn. nie bije się czesto ale na wszelki wypadek bo napewno nie będe się uczył sztuk alki na jakieś zawody.
Za dobre odp. SOGI.

***STINGER***
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Widzisz Kask,dlatego później różni domorośli ekspeci wydają opinie na tematy,na których się nie znają,gdyż ta dyscyplina sportu znana jest im tylko i wyłącznie z telewizji.
Typowa megalomania...
Pozdrawiam

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4553
najlepiej jest zacząć od boksu, a w razie potrzeby zacząć trenować kicka kiedy masz juz opanowane ręce. przyczyna jest prosta: na kicku prawie nigdy nie nauczysz się techniki walki rękami jak w klubie bokserskim, ręce to podstawa w walce. leć na boks

Pawelek

Pawełek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
tak ale boks jest torszke ograniczony sa w nim trzy uderzenia prosty,m sierp, hak a reszta boksu to uniki, garda, timing chociaz niektorzy twierda ze im prostsze tym lepsze

http://www.kungfu.z.pl
"TRZYMAJCIE MNIE W PIĘCIU BO ZABIJE DZIESIĘCIU"

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Dextt,boks jest wg.ciebie ograniczony?
Widzę,że nic wspólnego w życiu z boksem nie miałeś,ponieważ nie głosiłbyś takich herezji.W boksie oprócz odpowiedniej pracy nóg,niezliczonej ilości kombinacji technik w których bije się rozmaite uderzenia pod różnymi kątami i płaszczyznami istnieją róznorodne zwody,techniki w połączeniu ze zwodami,uniki,techniki w połączeniu z unikami,uderzenia ze zmianami pozycji etc.
Pierszwe zmianki o o boksie pochodzą od ok.5000 lat temu,co uwidocznione jest na kamiennej płycie odnalezionej w okolicach Bagdadu,przedstawiającej dwóch zawodników w bojowej postawie.Homer opisuje w "Iliadzie" walki na pięsci ok.1200-1000pne.
W 688 p.n.e roku pięściarstwo znalazło się w programie starożytnych igrzysk olimpijskich,okreslono wtedy pierwsze zasady i regulamin walki.W średniowiecznej Rosji znane były zabawy ludowe zwane "kułaczym bojem".Nowożytny boks narodził się natomiast w Anglii w XVII wieku,gdzie otwarto pierwszą szkołę boksu,któej załozycielem był J.Figg.
.....
Boks jak i zapasy są z jednych z najstarszych dyscyplin sportowych uczących walki,ale nie są one proste i ograniczone jak twierdzisz.Co więcej szereg elemntów technicznych trenowanych w boksie jest bardzo skomplikowanych i trzeba naprawdę włożyć dużo pracy i zaangażowania,aby osiągnąć w walce relatywnie dobre efekty.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 529 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5360
zapewne chodzilo mu o to ze nie ma takich technik jak w tayu, kung fu, czy tam odmianach karate

Stalin tez mówił o Europie bez granic

"Quot me nutrit me destruit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Zapewne nie ma takich technik,gdyż boks to walka na pięści,co jednak nie deprecjonuje tej dyscypliny wobec innych.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dextt: od kiedy to w boksie masz trzy uderzenia, od razu widać że z boksem to ty nic wspólnego nie mniałeś,a skoro nie mniałeś to po co się o nim wypowiadasz?

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym zaczął od ... ORTOGRAFII

"Pij mleko, będziesz duży (jak ja)" B.Linda (buahahahahha)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Do bujek szkolnych, ulicznych to lepiej zostac przy silowni.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
roch jak chcesz się czepiać ortografi to znajdz sobie takie forum gdzie będą poruszane tego typu tematy bo tu skupiamy się na czymś zupełnie innym
Kask: same chodzenie w walce na ulicy za dużo nie da, chyba że ktoś ma zamiar się ostro zkoksować i być wielkim i silnym potworem,wtedy to może i tak,a tak ogólnie to trzeba się nauczyć walczyć a na siłowni uczysz się unosić cięrzary.takie jest moje zdanie
PZDR

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uan to jest chyba 10 pytanie w tym miesiacu typu: CO JEST NAJLEPSZE... kolesie w kolko zadaja te same pytania zamiast poczytac/sprawdzic czy juz wczesniej nikt nie nie mial tego samego "problemu".

"Pij mleko, będziesz duży (jak ja)" B.Linda (buahahahahha)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strony judog..??

Następny temat

bandaze bokserskie

WHEY premium