SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Krótko i zwięźle BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
bjj
ale na kravkę zajrzyj od czasu do czasu, bo zawsze to nowe doświadczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1122
przejdz sie na to i na to ale wybierz i tak bjj ;]

= V-stock =

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Krawat na pewno odpada. Najlepiej jakbyś trafił do sekcji gdzie obok bjj masz kicka/taja.

A to czy w danej armii uczą bjj czy combatów nie jest akurat żadnym argumentem w kwestii skutecznosci - żołnierze posługują sie przede wszyskim bronią palną więc walka wręcz ma zmarginalne znaczenie.

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12670
"Poza tym Krav maga to ceniony i stosowany od wielu lat system w armiach i jednostkach specjalnych całego świata , gdzie nie ma czasu na ******ły, czyli zapasy , judo i BJJ."
Dziwne zawsze wydawało mi sie, ze akurat te 3 sporty walki są skuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Senpai potwierdzam w 100% Twoje zdanie co do BJJ. To jest dobre tylko na 1.
Zaraz pewnie 100 osób napisze, że z kilkoma nie da sie wygrać. Ja osobiście w to nie wierzę. Powiedzmy że jesteś dobrze zbudowanym i dobrze wyszkolonym facetem i podejdzie do ciebie 2 gości wychudzonych, nic nigdy nie trenowali. Teraz są 2 sytuacje:
1. Trenowałeś coś uderzanego, np. boks. W takiej sytuacji moim zdaniem 2 leszczy pokonasz spokojnie.
2. Trenowałeś BJJ. Walczysz z jednym w parterze, a ten drugi co o walce ma tyle pojęcia co ja o fizyce kwantowej zacznie cie po prostu kopać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2102
Nie wiem czemu wy uwazacie ze BJJ to tylko parter i nic wiecej.Przeciez tez sa rzuty ze stojki wiec nie trzeba od razu turlac sie z gosciem po ziemi.Niektorzy z was staraja sie pokazac, ze da sie wygrac z kilkoma trenujac Kravke. Bzdura!!!!! Podejdzie do ciebie 3 gosci to zaden styl ci nie pomoze tylko szybkie nogi. Wybierz BJJ bo:
1. Nauczysz sie czegos skuteczniejszego niz KM.
2. Nabierzesz troche masy i poprawisz kondycje.
3. Wzmocnisz psychike.
lukas222 napisales "Powiedzmy że jesteś dobrze zbudowanym i dobrze wyszkolonym facetem i podejdzie do ciebie 2 gości wychudzonych, nic nigdy nie trenowali." Jakos watpie zeby dwoch chudzielcow podskoczylo do dobrze zbudowanego goscia. A zeby byc dobrym fighterem wcale nie musisz byc dobrze zbudowany. Zreszta postow o wyzszosci jednego stylu nad innym bylo juz mnostwo wiec jak chcesz sie czegos dowiedziec to wyszukiwarka. Ja osobiscie polecam BJJ mimo, ze z Kravka mialem doczynienia.

****SFD FIGHT CLUB****

Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach

SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukas222, dzieciaku. Wpadnij kiedys do Trojmiasta. Pozwole paru poczatkujacym zrobic z Ciebie krwawa szmate. Capisce babe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja niepisałem o sobie.
Czyli Twoim zdaniem Boruta taki Mike Tyson przegrał by z dwoma zwykłymi dresami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisalem juz nieraz jakie trzy warunki musza byc spelnione zeby sobie z kilkoma poradzic.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2005-04-11 14:09:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przy jakiej piosence wchodzi Dos Caras Jr.??

Następny temat

szybkość w CAPOEIRA

WHEY premium