SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepiej robic ? Pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 634

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Waga

60

Wzrost

174

Cel treningowy

masa mięsniowa

Staż treningowy na siłowni

4 miesiące

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

drazek

Dieta

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1900
Witam mam pytanie. Otoż mam niechcianą przerwe z siłownia która będzie trwała przez około 2 miesiace i nie chce nic stracic lecz jeszcze zyskac i moje pytanie brzmi czy lepiej robic trening domatora czy cos takiego www.podciąganie.pl., a moze i to i to robić. Zalezy mi na masie mięsniowej. Na czymś z tych rzeczy dam rade zrobic mase mięsniowa ? Licze na wasza pomoc i z góry dziękuje.



Pisze w tym dziale bo w innych nikt mi nie odpisuje i nie pomaga .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Polącz podciaganie i cwiczenia domowe w jakis konkretny plan i moze cos z tego bedzie. Dobrze pilnuj diety.

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1900
moge ulozyc jakis fbw i robic go 3 razy w tygodniu ? a co do diety to jestem na garnuszku rodziców i z dieta jest lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
spokojnie mozesz cos ulozyc i 3, max 4 razy w tyg w zaleznosci jak intensywny bedzie.

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115
załatw sobie jakieś hantle bo to minium jakie musisz mieć zeby nie stracic :) bo samą dieta mozesz co najwyzesz w tluszcz poleciec :) Pompki ,podciaganie itd. Hantlami wystarczy popatrzyc na atlasy cwiczen i mozna zrobic dobry trening.JA cwiczylem tak przez pol roku tzw. wolne ciezary i zle nie wygladałem. Musisz uzyc przegladarki i wyobrazni :) Zycze powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drop sety i push/pull/legs

Następny temat

czy to jest HIIT?

WHEY premium