SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 462
Witam ,jestem ektomorfikiem i pracuję na 2 w nocy do godziny 12-13 ,na trening ide ok godz 15 , 3x w tyg.,moja praca polega na tym iz nie zawsze jest czas zeby cos zjesc regularnie w odstepie 2-3h,kiedy przychodze z pracy i jem juz normalnie to czuje sie taki zamulony ,jak pogodzic taka prace z treningiem ,moze popijac jakas odzywke ktora dostarczyla by skladnikow potrzebnych organizmowi,ale nie wiem jakie brac .Prosze o pomoc z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 561
Nie do końca napisałeś o co chodzi z tą pracą i tak dalej. Z grubej rury powiem tak: gainery i inne sprawy są to produkty o wysokim indeksie glikemicznym, fajna rzecz jako uzupełnienie diety ale nigdy zamiast posiłku. Postaraj się coś do pracy ugotować lub przyrządzić w inny sposób, spakować w pojemnik i masz posiłek do pracy przy czym zjedzenie go zajmie Ci 5 minut... (tu nie ma wymówki że nie ma czasu), jeśli nie chociaż kanapki jakieś min. z warzywkami i w ciemnym pieczywie... Poza tym odpowiedz czy masz problem z wyrobieniem zapotrzebowania na kcal w ciągu doby, czy spożywasz posiłek potreningowy, jak z regeneracją, ogólnie coś więcej może napisz będzie łatwiej... Ale myślę że jeśli znajdziesz w pracy czas na wypicie odżywki to znajdziesz czas na zjedzenie przygotowanego wcześniej piłku a to jest najlepsze z możliwych rozwiązań. Pozdrawiam.

>>> IMPOSSIBLE IS NOTHING <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli pracujesz w nocy a śpisz w dzień normalnie zamieniasz godziny posiłków starasz się spać w dzień ale to niczego nie zmieniaj dbaj o regeneracje

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DO SPRAWDZENIA na MASE 80 kg

Następny temat

Urozmaicenie ryżu

WHEY premium