SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dodac do Shock Therapy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Witam wszystkich. Od marca zamierzam zaczac cykl masowo-silowy, wiec jest to ostatnia chwila na zakup suplementow. Posiadam w domu praktycznie calego Shocka i planuje cos do niego dokoptowac. W zasadzie w grze zostaly dwa suple, Storm oraz Green Magnitude. Pierwszego mialem przyjemnosc uzywac ponad rok temu, i bylem zadowolony z rezultatow. Mysle, iz w polaczeniu z Schockiem bylo by jeszcze lepiej. Duzo pozytywnych opini posiada rowniez GM, wiec sie waham ktory stack wybrac. Mieszkam w Anglii i Storma dostane 5 funtow taniej, jednak nie o cene tutaj chodzi a o efekt (trening i dieta beda ok). Chodzi mi tez o to, aby zestaw ktory zastosuje, pozwolil mi na przeprowadzenie pelnego cyklu (w zapasie posiadam male opakowanie mono universala, ale nie zamierzam sie nim wspomagac). Co wiec doradzicie?

Ps. Jezeli skusze sie na Storma w tym cyklu, chcialbym w nastepnym (redukcja wspomagana spalaczem) sprobowac GM. Pytanie tylko, czy podczas redukcji jest sens uzywac tego typu stacka (moze lepiej zwykle mono). Wersja z GM byla by drozsza ale tak jak wspomnialem, liczy sie dla mnie efekt a nie rachunek ekonomiczny.

Dzieki z gory za pomoc, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Efektywność obu stack'ow będzie bardzo zbliżona, na redukcji zaś sprawdzi się świetnie w roli antykatabolika.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Na mase dodam wiec Storma a przy redukcji zastosuje GM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja bym teraz wziął storma a na redukcji zwykłe mono. Po co na redukcji brać GM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak ktoś nie narzeka na brak pieniędzy to czemu nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
A ja radzę teraz wziąć Gm skoro już stosowałeś Storma, a na redukcji mono, które Ci zostało.

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Storm juz zakupiony, wiec GM bedzie musial troche poczekac na uzycie. Niby pieniadze sie nie licza, ale jednak skoro posiadam na stanie mono Universala to chyba wstrzymam sie z kupnem do jesieni. Pozwole sobie odrazu zapytac o sama redukcje. Bedzie wiec mono, omega, bcaa, bialko do uzupelnienia brakow w diecie oraz Cutting Edge. Posiadam jedno opakowanie, ktore wystarczy z tego co pamietam na ok. miesiac, bede wiec chcial do tego zakupic cos na kolejny miesiac (spalaczami chce sie wspomagac w okresie lipiec-sierpien). Wiem, ze zaraz pewnie wiele osob powie ze Cutting Edge to nic specjalnego, ale zakupilem go z powodu domniemanego cisnienia. Jednak cisnienie mam w normie, wiec bede chcial cos lepszego w tym roku (lepsze ale rowniez bezpieczne). Cutting Edge nie okazal sie zly dla mnie, wiec co do niego moglbym dokupic? Moge wydac stosunkowo sporo, lecz chce aby byl to skuteczny srodek i bezpieczny (glownie cos co uciszy moj apetyt i pomoze spalic tluszcz, nie chce rowniez aby pobudzal za bardzo gdyz nie pije kawy/herbaty/energy drinkow, wiec duzo mi do pobudzenia nie potrzeba).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Przy wyborze spalacza to już kolego wrzuć ankiete działu, będzie nam dużo łatwiej

https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Zmieniony przez - warezz w dniu 2013-02-23 14:26:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Ankiete wypelnie i zaloze osobny watek przed planowana redukcja, wtedy dane bede aktualniejsze i mam nadzieje, ze po cyklu masowym wymiary beda okazalsze :) Dzieki za pomoc w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Jeszcze raz pisze w tym temacie. Jak myslicie dawkowac w ten sposob:

DT
Storm po przebudzeniu
Shock przed treningiem
Storm po treningu

DNT
Storm po przebudzeniu

Przy 3 treningach, wyjdzie mi 8 tyg cyklu. Nie lepiej dodac mono/odjac porcje storma w DT, aby ten cykl potrwal troche dluzej? Albo moze pierwsze 2 tygodnie brac mono+shock i w ten sposob cykl bedzie trwal 10 tyg? Osobiscie wybral bym ostatnia opcje, mam 200g mono i chetnie bym je spozytkowal. Cykl wygladal by wtedy tak:

Pierwsze 2 tygodnie:

DT
Shock przed treningiem
Mono po przebudzeniu badz po treningu - jak lepiej?

DNT
Mono po przebudzeniu

Kolejne 8 tygodni:

DT
Storm po przebudzeniu
Shock przed treningiem
Storm po treningu

DNT
Storm po przebudzeniu
Mono po bieganiu(2xtyg)/w porze treningu silowego

Co o tym sadzicie? Nigdy nie robilem 10tyg cyklu i tym razem chcialbym pociagnac to wszystko dluzej. Wiec ta ostatnia wersje chyba zastosuje, jednak wszelkie sugestie mile widziane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
sam shock + storm styknie na 8tyg

shock przed tr
storm po tr

dnt
storm rano


jeśli chcesz zrobić dłuzszy cykl to w dnt zamiast storma dawaj 5g mono i gitarrrrrrra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DAA stosowanie ponad 8 tygodni

Następny temat

Vitalmax Creatin Monohydrate Mega Capsules

WHEY premium