SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dla mnie ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3076
witam , mam 15 lat .Robiłem przez 28 dni a6w i teraz robie przez około 2 tygodnie 8min abs level 2.Dodatkowo biegam 4 razy w tyg po 45 minut i raz w tyg basen półtorej godziny.Jaki trening w domowych warunkach byłby dla mnie najlepszy aby szybko wyrzezbić brzuch np w 3-4 miesiące ? dodatkowo nie mam jakiejs ustawionej diety ale jem duzo nabiału duzo jaj ryb ryzu , pije wode i jem bardzo mało słodyczy , poprostu jem zdrowo z nastawieniem na białko.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
Dziwne, ze po tylu dniach A6Weidera nie masz koloryfera ;/ Ja miałem po około 12-15 dniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3076
w sumie masz racje :/ zdjecie tez jest słąbo zrobione , ogólnie jest tak ze widac mi troche te miesnie skośne a jak sie zepne to górne tez troche ale jednak twoja odpowiedź mi nie za duzo dała. czekam dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamiast "bardzo mało słodyczy" nie jedz ich w ogóle.
Trzymaj się tych zasad: https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
widzę, że aero już masz, poszukaj jakiejś sekcji (np. sztuki walki) w okolicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
mysle, ze po prostu odpowiedni beda podstawowe spiecia brzucha, zwisy nog na drazku, nozyce oraz unoszenie nog do gory i ABS, ktory juz trenujesz :) Na brzuch wykonuj tyle powtorzen, ile dasz rade, dopoki nie bedzie mocno pieklo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3076
aero ? :) nie bardzo sie znam , powiesz co to ? Zawachałem się pisząc temat między zero a bardzo mało , ostatnio jadlem je 2 tyg temu ale i wtedy starałem sie jesc jakiegos batona na tydzień i nic wiecej. prosiłbym tez o rade co do cwiczen , nie jestem jakoś zalany i tłuszczyku mam mysle mało a i tak cwicze aerobowo wiec jakie cwiczenia w domu robić aby wyrzezbic ten brzuch nawet w 3 miesiace ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3076
o varmup dzięki :) czyli ten 8 min abs level 2 robić nadal mogę ? i do tego dodać te cwiczenia które podałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3356
ABS mozesz wyknywac w dni nietreningowe np., zeby sie az tak nie przetrenowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aero = trening aerobowy. Ćwiczenia 8min jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3076
właśnie ja nie mam drazka i w tym problem :( co do ćwiczeń nie chwaląć się mam naprawde bardzo dobrą kondycje i nawet po bieganiu robie abs bez problemu mimo ze wukonuje go skrupulatnie , jezdze tez duzo na deskorolce w sezonie letnim wiec są kolejne aeroby , robiąc 8min abs ten poziom 2 i dorzucająć spięcia nozyce i unoszenie nóg do góry , odzywiając sie zdrowo i cwicząc aerobowo mam szanse na chociaz lekki 4-pak do wakacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szanse zawsze są :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy siłownia hamuje rozwój?

Następny temat

Pośladki- ile razy w tygodniu

WHEY premium