SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dla 15-sto latka? 100% naturalnie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 359
oczywiscie lepszy wyborem tutaj jest

MASS XXL 2kg
uwazam ze jest to jeden z lepszych "masowek" tzn. gainerow. Gainer 737 upilem na probe narazie i testuje... smak nienajlepszy... nierozpuszcza sie calkowicie tzn nieprzyjemne uczucie jak pijesz ;d ale wszystko da sie przezyc ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 374
Hasys Jak skończysz testować to koniecznie napisz to tutaj :)

Megabol Gainer 737 - jeśli chodzi o ten produkt to trochę zastanawia mnie jego cena... 3 razy tańszy od Mass XXL. No ale to oczywiście plus :)

Nie chcę omijać pierwszego etapu wzrostu mięśni - czyli samoistnego czy jak to się tam nazywało, dlatego nie chcę aby takowe przyśpieszacze jak kreatyna znalazły się w składzie. Rozumiem że aminokwasy to tylko dobro, i w zwykłym pokarmie występują takie same jak w tych gainerach, wiec to jest jakby 'naturalne'?


Dzięki wam wszystkim za branie udziału w dyskusji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 116
Po 1 dieta To podstawa bez niej nie masz co cwiczyc,a do diety radze ci jak na mase gainer 1 lub 2 witalmaxu jest dobry i tani:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 374
Zdecydowałem się na gainer:
Monster Mass
lub
Mass XXL

Co jest lepsze? Proszę o wypowiedzi osoby mające styczność z obojgiem produktów. Dodam że ceny są identyczne bo xxl'a kupie u mnie w sportowym za 40zł a Monstera na allegro również za 40zł z paczką.

1. Który się lepiej rozpuszcza?
2. Który lepiej smakuje?
3. Który się lepiej 'wchłania'? Chodzi tu o jakość ty białek itp w środku bo jak wiadomo jak napakuja jakiegoś szajskiego białka to można zjeść i tone i g.... z tego bedzie...
4. Który jest lepszy dla nastolatka?
5. Ogolnie który jest lepszy? :P

Dodam że bardziej jestem za monsterem bo ma 25% białka a xxl 20% ...

-----------------

I druga rzecz - nie chcę zakładać osobnego tematu.
Czy mogę brać stymulator hormonu wzrostu?
Bo chciałem urosnąć troche i znalazłem coś takiego na allegro:

WEIDER VICTORY
L-ARGININE L-ORNITHINE
reparat zawiera 1600 mg L-argininy i 1600 mg L-ornityny w jednej porcji (4 kapsułki).

lub

Arginine Plus
Dokładny skład

* Liofilizowany owoc noni (Morinda citrifolia) 1000mg
* L-arginina 500mg
* Mangan (chelat aminokwasowi) 600µg
* Kobalt (chelat aminokwasowy) 50µg
* Kwas alfa-ketoglutarowy 50mg


Czy te składniki są bezpieczne? Czy to pomoże?

Z góry dzięki za odp. %-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Oba gainery są porownywalne, jak masz w tej samej cenie, to wez monstera, ma troche wiecej bialka i bardziej urozmaicone jego zrodla, co sprawia ze jest teoretycznie - bardziej uniwersalny


stymulatory hormonu wzrostu to pic na wode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co mam rozumiec przez 'diete' ...? Jestem dosyc szczupły (czyt. chudy) wiec ta dieta nie jest za dobra.

lol jeszcze takiego zdania nie widziałem.. wiesz co to jest dieta człowieku ?
Monster Mass - ja wybrałbym to, gainer ok.
ułóż diete, pozniej, trening, a na koncu suplementu, tak jak kolega powiedział..
moim zdaniem bez diety, nic z gainerów i białek nie będziesz miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1447
Bez kitu czlowieku zastanów sie co ty piszesz. Cwiczysz miesiąc a juz chcesz byc duzy hehe pocwicz z pol roku i zobaczysz jak to jest a nie bierzesz sie za suple.Wszyscy dobrze ci radza a ty dalej swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 374
davci0 - Ty odpowiedziałeś na moj post który jest już nieaktualny. Dobrze wiem już co to jest dieta dlatego wpiepszam ile sie da. A że nie mam zbyt wielkiego aptetytu i jak sie przejem to mam zgage wiec wypije jeszcze jakis suplemencik.

CO do efektów to cwicze już w sumie 1,5 miesiąca ale tak intensywnie to 2 tygodnie i efekty na prawdę są widoczne. :) A co by było jak bym zjadł jeszcze więcej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Na jakiej podstawie twierdzisz ze kreatyna jest niebezpieczna?
Otoz gainer czy odzywka bialkowa jest tak samo nienaturalnym i "niebezpiecznym" produktem co kreatyna, wiec prosze cie nie pierd... o rzeczach o ktorych nie masz pojecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 374
Niestety mam takie przekonanie ze to co daje szybkie efekty jest 'nienaturalne' i nikt juz tego nie zmieni.

A za kreatyne to sie wezmę za dobre 2 lata jak juz zwykłe białka nie będą dawały efektów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kreatyna + gainer po treningu

Następny temat

Dobór Supli a grupa krwi?

WHEY premium