SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Robić ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

szczupły bradzo

Wiek

14

Waga / wzrost

60 kg 183 cm

Staż treningowy

4 lata

Stosowane już wcześniej suplementy

nie

Stosowane wcześniej spalacze

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12176
Witam,


Nazywam się Maks mam 14 lat ważę 60 kg mam 183 cm wzrostu trenuje od 4 lat piłkę nożną na pozycji bramkarza chciałbym się dowiedzieć czy na mój wiek mam dobrą wagę jako bramkarz i wzrost oraz chciałbym się od was dowiedzieć czy muszę przytyć i jak mam przytyć .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402517
to chyba fora pomyliłes kolego
skad mamy wiedziec , sa jakies wyznaczniki tego ile powinienes wazyc grajac w pilke na tej czy innej pozycji..??
chyba nie ma co...?

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-12-15 11:15:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
na ten wiek jestes bardzo wysoki. przytyć też bys mógł bo masz sporą niedowage.
jesli chodzi o to jak przytyć to oczywiście najlepiej nabrać masy mięsniowej. tym bardziej że jesteś sportowcem. ułuż sobie odpowiednią diete na mase uwzględniając w tym treningi piłkarskie i zacznij 3 razy w tygodniu cwiczyć na siłowni co drugi dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12176
A moglibyście mi podać ćwiczenia na siłowni i dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12176
i jak nabyć tej masy mięśniowej jeszcze dodam mam problem z wybiciem daleko piłki z ziemi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
jęsli chodzi o diete to musisz zjadać około 300gram węglowodanów 120gram białka i jakieś 60 gram tłuszczy z posiłków. jedz 6 razy dziennie. (gotuj jedzenie do szkoły) diete uluż sobie za pomocą tego kalkulatora kalori http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie
jeśli chodzi o ćwiczenia to ćwicz najlepiej w poniedziałek środe i piątek. łącz dwie partie mięsniowe podczas treeningu np. klatka piersiowa z tricepsem, plecy z bicepsem i barki z mięśniami nóg. podczas jednego treningu wykonuj 4 ćwiczenia po 3 serie i od 8 do 12 powtórzeń w jednej serii na większe partie mięsni (czyli klata plecy nogi) i 3 ćwiczenia po 3 serie w każdej od 8 do 12 powtórzeń na mniejsze partie mięśni (czylibiceps triceps barki). ćwiczenia znajdziesz tutaj http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
jęsli chodzi o wykop piłki to musisz żwiększyć siłę mięśc brzucha,prostowników ud no i musisz popracować na techniką wykopywania piłek. w tej kwesti zbytnio nie potrafie Ci pomóc. jak ja grałem to mi to przyszło z czasem i potem jak kopałem piątki to automatycznie ustawiałem odpoeidnio stope itp. i piłka leciała w miare daleko. o technike wykopywania piłek pytaj trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402517
Dzikuś troche sie zapedziłes..
z tym "musisz jesc tyle i tyle" to juz sprawa do przemyslenia , nie mozna z gory powiedziec jedz tyle czy tyle.. tym bardziej ze kolega nie trenuje na silowni poki co a gra w pilke...

trening tez na poczatek lepszy bedzie FBW a nie split i to jeszcze z takim podziałem!
z seriami tez dorzuciłes do pieca... i zupelnie nie masz racji..

a autorowi polecam dział odzywianie, trening dla poczatkujacych i dzial junior,
tam znajdziesz wszystkie ino na temat jak zdrowo/prawidlowo sie odzywiac i trenowac majac na uwadze Twoj wiek, to czym sie zajmujesz i jakie masz cele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
napisałem mniej więcej tyle i tyle. nie narzuciłem mu konkretnegej liczby białka czy węglowodanów. seri nie ma wcale dużo 12 seri na większe partie mięsni i 9 seri na mniejsze to nie jest wcale dużo. a jęsli chodzi o rodzaj treningu to ja zaczołem odrazu od splitu i efekty były bardzo dobre i w krótkim czasie. nie licząc pierwszego mięsiaca na siłowni kiedy ćwiczyłem codziennie (co nie było zbyt dobrym pomysłem i nie dał mi ten miesiąc zbyt wiele ) to w dwa miesiące przybyło mi 50 kg siły w wyciskaniu na klate bez żadnych suplementów i odzywek nie mówiąc już o tym że o sterydach w moim przypadku nie ma mowy. dieta też nie za bardzo wtedy działała. a brat który ćwiczył FBW i koledzy którzy ćwiczyli systemem FBW musieli ćwiczyć po 9-12 miesięcy żeby osiągnąc takie wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1142
ćwicząć stylem FBW mięsnie mają mniej czasu na regeneracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402517
no to muszisz jeszcze poczytac i popraktykowac troche wiecej bo nie masz racji...
a to ze koledzy nie mieli efektow to nic nie znaczy akurat w tym przypadku bo na to mozglo/i tak pewnie bylo ze zlozylo sie kilka innych czynnikow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy i dieta do oceny

Następny temat

klata ;c

WHEY premium