SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na redukcję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Zacznij od podstaw
Morfologia
Testosteron
Estradiol
Prolaktyna
Lh
Fsh
I podstawa tarczyca ale min panel fsh/ft3/ft4

Bo mogłeś zajechać testa I tarczyce

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 129 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3968
lodzianin1
Zacznij od podstaw
Morfologia
Testosteron
Estradiol
Prolaktyna
Lh
Fsh
I podstawa tarczyca ale min panel fsh/ft3/ft4

Bo mogłeś zajechać testa I tarczyce


Tzn robiłem badania w tym i te wymienione, tylko nie w tym roku, a w 2022, około pół roku temu i miałem w normie morfologię, FSH, Lh itd, tarczycę USG też, Estradiol był w górnej granicy 42 na 44 z tego co pamiętam, testosteron był trochę poniżej średniej, ale w normie. Generalnie od 5 lat choruję na cukrzyce i nadciśnienie, kontroluję te choroby, wyniki mam w normie, biorę 3x dziennie metforminę, insulinę brałem tylko na początku.









Zmieniony przez - angryuser w dniu 1/10/2023 8:44:04 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
TSH z tarczycy nie FSH i glukoza i insulinę i morfologię zbadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 129 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3968
Badałem to pół toku temu i było w normie, tylko wyniki mam u lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Co z tego że w normie jak testa masz trochę nisko najlepiej jak byś wstawił badania to że w normie nie znaczy że jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 129 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3968
Testa mam nisko zapewne przez to, że przez ostatnie 5-4 lata nie byłem ani razu na „prawdziwym” cyklu masowym, w ogóle nigdy nie byłem na cyklu masowym, cały czas próbowałem redukować, miałem mało aktywności fizycznej, miałem otyłość 3 stopnia i dopadła mnie cukrzyca typu drugiego, teraz jest trochę lepiej ale dalej mam niedobory żywieniowe, no bo ciągła redukcja i nie mogę wejść na prawdziwy okres masowy, dalej mam jeszcze sporo tkanki tłuszczowej tak na oko 25%+, a mało masy mięśniowej. Jestem pewien, że gdybym zredukował do 10% BF i wszedł w końcu na jakiś cykl masowy, gdzie bym miał ze 3 tysiące kalorii (dla mnie to dużo ^^), to po 3-6 miesiącach gdy zbudowałbym odrobinę masy mięśniowej, testosteron wyglądałby lepiej. Pytanie tylko czy po prostu dam radę psychicznie i kondycyjnie zredukować do 10% bf lub niżej naturalnie bez żadnych wspomagaczy, a z tym jest ciężko. Dodatkowo redukcja dla mnie nie jest tylko zabiegiem estetycznym, żeby się pokazać, ale im mniejszy poziom bf będę miał, tym łatwiej będzie mi kontrolować cukrzycę, która może wejść nawet w stan całkowitej remisji przy niskim bf i odpowiedniej diecie, a także pozwoli mi uniknąć przyszłych powikłań pocukrzycowych, których jest cała masa takich jak zwiekszona szansa na zawał/udar, nefropatia, stopa cukrzycowa, czy nawet ślepota, także jest to dla mnie bardzo istotne z punktu zdrowotnego, aby zredukować do jak najniższego poziomu bf, dlatego pytam co poza johimbiną mógłbym jeszcze wziąć?


Zmieniony przez - angryuser w dniu 2023-01-11 10:11:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 129 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3968
Poczytałem trochę i pomyślałem sobie, że wejdę na pierwszy cykl testosteronu 500mg tygodniowo i do tego yohimbina na początek, a jak yohimbina przestanie działać, to zmienię na clenbuterol, co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Ładnie cie wzięło widzę hehe. Cykl to ma być ostateczność, lepiej spróbować na innych środkach, ja proponuję ci wziąć ta joszke, dopiąć michę i polecieć z tematem. Cykl sobie zostaw na później a poza tym 500mg to biorą ludzie już po kilku cyklach i z doświadczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
angryuser
Poczytałem trochę i pomyślałem sobie, że wejdę na pierwszy cykl testosteronu 500mg tygodniowo i do tego yohimbina na początek, a jak yohimbina przestanie działać, to zmienię na clenbuterol, co myślicie?

Myślę, ze fantazja Cię ponosi.
Trzymaj miskę, regeneruj sie, wysypiaj, nie zajezdzaj sie treningami silowymi i kardio. Jak nic nie spada z wagi to manipulujesz dieta albo kardio. Przy redukcji potrzeba wytrwałości i samozaparcia.
A jak masz dosyć redukcji to podbij kalorie do swojego "zera" i pobądź na nim dwa tygodnie do miesiąca i pozniej znowu delikatnie utnij kalorii.

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 129 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3968
s0pel
angryuser
Poczytałem trochę i pomyślałem sobie, że wejdę na pierwszy cykl testosteronu 500mg tygodniowo i do tego yohimbina na początek, a jak yohimbina przestanie działać, to zmienię na clenbuterol, co myślicie?

Myślę, ze fantazja Cię ponosi.
Trzymaj miskę, regeneruj sie, wysypiaj, nie zajezdzaj sie treningami silowymi i kardio. Jak nic nie spada z wagi to manipulujesz dieta albo kardio. Przy redukcji potrzeba wytrwałości i samozaparcia.
A jak masz dosyć redukcji to podbij kalorie do swojego "zera" i pobądź na nim dwa tygodnie do miesiąca i pozniej znowu delikatnie utnij kalorii.



Nie ponosi mnie, jestem już zdecydowany, tylko muszę się zorientować ile to będzie mnie kosztować. Myślałem, że tutaj ktoś mi pomoże, ale jak nie, to trudno, będę zdany sam na siebie i na YouTube :)


Zmieniony przez - angryuser w dniu 2023-01-13 10:12:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(ENAN + NPP) + do tego winstrol z provironem ?

Następny temat

Zimowa Masa

WHEY premium