SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cienias.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 200
Można prość jakiegoś specjalistę (sorry) aby sprawdził ta dietkę, podoba mi się . Możecie powiedzieć ile ja powinienem jęś np. On 100 g ja ile?? Z góry dzięki i proszę o ten trening . Gdzieś ostatni czytałem, że Mleko to "Cichy zabójca ....". Wow czy to prawda czy fałsz?? Ile powinienem wypijać milk dziennie albo w tygodniu i co z tą woda jaką piją profesjonaliści ?? Powiecie, bo są różne, jedne mają dużo wapnia inne nie. I co z obiadem tu kolega napisał, że co popadnie . Ja mam plus i moge prosić Mamę o gotowanego chickena (pierś) z ryżem lub kaszą gryczaną z brokułkami albo innymi alienami . Jak tu ktoś napisał co z tą oliwą wupić filiżanke wieczorem czy do każdego posiłku dodawać dwie stołowe?? Sry, że moje pytania są takie nieuporządkowane (upss obiecałem już nie pytać, a tam srać to ). I jak to jest z tymi dietami i treningiem?? Od razu zacząć "pełną parą" czy powoli się przyzwyczajać?? Są jakieś owoce lub warzywa, które lepiej się nadają dla Ektomorika czy wszystkie są sweet?? I co z "barami" (hohoh teraz będzie jazda)?? Da się jakoś zrobic żeby te kości (wiecie o co chodzi) się wydłużyły (lol) . Czy zawsze będą short?? Z góry dzięki i powiem jedno, ale te orzech drogie , całe szczęście, że moja Babcia ma kupę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 200
Hej ktoś pomoże??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 257 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6518
ziomek nie pekaj nie emotuj a lec do sklepu po gainera ! ;) w Twoim przypadku mzoe byc nawet słynny gainer 737 z Megabola. Jak masz troszke więcej hajsu to val Vitalmax gainer 1 lub 2 . I jedz jedz jedz..... chcesz to dam Ci troche z moich 120 kg

Prostych słów się boi największy nawet twardziel proste słowa z gardła nie chcą wyjść

najbardziej mówią że je kocham i że go nie zdradzę prawdziwa moja miłość nazywa się

Zagłębie Sosnowiec... !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

na 1 stronie miales wszystko podane
ale dobra napisze Ci jeszcze raz
DIETA
uluz sobie diete https://www.sfd.pl/temat240536/  <- tu masz napisane jak to uczynić, na poczatku moze sie wydac to skomplikowane ale napewno zrozumiesz w koncu o co chodzi, srednio zdolny szympans by sie połapał;)

TRENING
najpierw ukladasz ACT wpisz to w wyszukiwarce i poszukaj na ten temat wiadomosci
nastepnie jak juz skonczysz act (chyba 8 tygodni) to mozesz robic dzielony lub hst https://www.sfd.pl/temat214525/ tu masz jak ulozyc dzielony

To wszystko, uloz tą diete i trening ACT i daj do sprawdzenia! a potem zadawaj pytania

co do kosci to genetycznie jest uwarunkowane przedewszystkim, chcesz byc szerszy w barach to podciagaj sie na drazku szerokim nachwytem

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
Koles, juz latwiej i prosciej ci nikt tego nie wytlumaczy. Dostales tyle informacji i linkow, ze zostalo Ci tylko ulozyc na ich podstawie diete.

I nie umrzesz od mleka.

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 200
Easy chłopaki.

Dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT - Dlaczego 20 min ?

Następny temat

ryż na śniadanie??

WHEY premium