SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawostka!! recepta i zalecenia od ENDO czy to ma sens? prosze speców o wyrażenie opini

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8142

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28lat

Waga

92

Wzrost

185

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

100cos?>

Obwód uda

Obwód talii

90

Staż na siłowni

10

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

okolo 2g biaka

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

dzielony 4 x tyg

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2 lata

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto/mezo

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

wysoka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

140 200 / nie orbie maxow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6579
koledze rozpisał identyk tylko ze przez 2 miesiace to samo co ja ( byl na bombie 2 ,5 roku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
No i kolega jak ? Odblokował się czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6579
jest w trakcie. i ponoc czuje sie swietnie-- ale mysle ze to normalnie przy takim waleniu hcg i jeszcze malych dawek tescia. pytanei co bedzie po odstawieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Musisz się zdecydować ufasz lekarzowi i trzymasz się jego wytycznych albo szukasz porady na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6579
zdecydowanie lece sprawdzonym schematem ktory na mnie działał wczesniej czyli pierw hcg a potem clomid. ale chce wyciagnac jak najwiecej info od ludzi tu z forum zawsze warto czegos sie dowiedzieć. Pozatym bylem troche w szoku i chcialem sie tym podzielic;p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364902 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670412
Czyli cel swój osiągnąłeś tego zabiegu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dawki hcg nie sa duzo, zrozum to. lekarze przepisuja i po 5000ui na strzal, wiec wyluzj. osobiscie jedyne nad czym sie zastanwiam, w kontekscie sensu takiego postepowawnia, to wbijanie testa w trakcie pct, bo na chlopski rozum, nie po to wbijasz hcg i jesz clomid, zeby dalej blokowac przysadke syntetykiem. ale... lekarzem nie jestem i nie mam zamiaru podwazac slow endokrynologa, ktory jezeli juz podjal sie tematu tzn. ze jakies doswiadczenie w tych sprawach musi miec, bo wiekszosc odeslalaby Cie do domu z kwitkiem.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364902 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670412
Małe ilości testa są właśnie w ten sposób wykorzystywane
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
To co Ci endo zalecil to jest teraz standardowy protokul dla facetow bijacych tescia w ramach trt i planujacych potomytwo. Dawki 3000 junitow hcg eod plus clom roznie widzialem - 25 ed, 50ed lub 50 eod. Tak do trzech miesiecy (pierwsze badanie spermy po miesiacu). Tak wiec nie jest to jakis szok. Jedyne co mnie tu zastanawialo to ten klomifen ale na pewno madrzejsi ode mnie nad tym mysleli.

e: i zejscie z testa ofc


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 11.10.2018 16:09:10

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
flex1976
Musisz się zdecydować ufasz lekarzowi i trzymasz się jego wytycznych albo szukasz porady na forum



Dokładnie.

Mieszasz jedno z drugim i g**** z tego wyjdzie, i prawie pewne że nigdy z tego nie wyjdziesz.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol po iniekcji

Następny temat

Dieta na pierwszyn cyklu do oceny lub poprawy

WHEY premium