SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciągła utrata wagi. Jak zatrzymać?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
Właśnie z tym mlekiem, to zauważyłem, że organizm już nie protestuje. Nie gania mnie po twarożkach, jogurtach, mleku w gainerze (bo robię pół mleko pół woda, do białka też). Może przyzwyczaił sie żołądek.
A to ciekawe, niechaj lekarze się opowiedzą, czy organizm może przyzwyczaić się do mleka w diecie, gdy wcześniej były takie
sensacje?
Dzięki za zrozumienie delsterydo! I za porady. Sa dla mnie ważne

Nie bić. Dopiero się uczę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
Data dziennika - 5 sierpnia 2012
Wiek - 46 lat i coś jeszcze
Motywacja - jest silna
Idol - Frank Zane Mr. Olimpia '77-'79
Wzrost - 178 cm
Waga - 75,6 kg - nie ważyłem się od 2 tygodni
Obwód klatki - 107 cm
Obwód bicepsu - 36 cm
Obwód uda - 54 cm
Obwód w pasie - 87 cm
Zestaw supli: Active Lab BCAA, Whey Mass Builder, Olimp Pro Long Protein, Active Lab NO Muscle Pump, Trec Creatine 100%, Active Lab Wysokobiałkowy Koktajl odżywczy, Active Lab HMB, L-Glutamine Powder, Olimp Vita-Min Multiple SPORT, proszek zasadowy Langsteiner, Olimp Carbo nox, Megabol Nitrox, Humavit M.

Trening w niedzielę, nietypowo, ale karnet siłowni kończy mi się dzisiaj. Od jutra muszę wykupić nowy, więc szkoda było mi tego dnia. Taki ze mnie chytrus...

Z planu poniedziałkowego, ćwiczyłem barki, triceps i plecy. Jako hardgainer, starałem się szybko ćwiczyć, aby zmieścić się w godzinie. Nie wyszło, ale pompę czułem po NO MusclePump i po porannej kawie.
1. Wznoszenie ciężaru przodem w górę (krążek do góry) - 3 serie po 12
2. Wyciskanie na maszynie siedząc w górę pionowo - 3 serie po 10
3. Wiosłowanie sztangielkami leżąc na ławce skośnej - 2 serie po 10
4. Wiosłowanie na maszynie - 3 serie po 10
5. Wiosłowanie na maszynie skośne - 2 serie po 10
6. Podciąganie na drążku - padłem po drugiej serii
Po chwili odpoczynku, bo mięśnie zległy...
7. Triceps na wyciągu górnym - 3 serie po 10
8. Triceps podchwytem na wyciągu górnym - 2 serie po 10
9. Tricpes ze sznurem - seria dodatkowa 12 powtórzeń do upadku mięśniowego

Było ekstra!! Wróciłem zmęczony, ale zadowolony.

Nie bić. Dopiero się uczę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
Data dziennika - 7 sierpnia 2012
Wiek - 46 lat i 2 miechy
Motywacja - jest i rośnie
Wzrost - 178 cm
Waga - 75,6 kg - nie ważyłem się od 3 tygodni, czekam jeszcze tydzień do pomiarów
Obwód klatki - 107 cm
Obwód bicepsu - 36 cm
Obwód uda - 54 cm
Obwód w pasie - 87 cm
Zestaw supli: Active Lab BCAA, Whey Mass Builder, Olimp Pro Long Protein, Active Lab NO Muscle Pump, Trec Creatine 100%, Active Lab Wysokobiałkowy Koktajl odżywczy, Active Lab HMB, L-Glutamine Powder, Olimp Vita-Min Multiple SPORT, proszek zasadowy Langsteiner, Olimp Carbo nox, Megabol Nitrox, Humavit M.

Wtorek, rano. Po pobudce połknąłem swoje obowiązkowe suple, czyli BCAA i L-Glutamnę, dopiłem Creatine, bo to dzień treningowy i ostatni tydzień zażywania ;-(. Co będzie potem, zobaczymy? Podobno coś można brać w tej przerwie? Podpowiedzcie co?
Na śniadanie jajka, twarożek, owsianka, bułka, chleb razowy s serem żółtym i kawa. Rety, gdzie ja to mieszczę?

Trening klatki i bicków. Wypiłem więc jeszcze No MusclePump i pełen energii trafiłem do klubu z siłką. Trochę było lżej oddychać, niż ostatnio, bo upał zelżał, a na chodnikach widać było resztki nieodparowanego deszczu z nocy. Załadowałem ciężary i zacząłem...

1. Wyciskanie na ławce poziomej - 3 serie po 12, słabo mi jeszcze idzie, nie mam pary w klacie.
2. Rozpiętki na poziomej - 2 serie po 12
3. Wyciskanie na skośnej - 3 serie 12-12-i padłem przy 10
4. Przenoszenie wzdłuż na ławce - 2 serie po 12
5. Przenoszenie cd. ale na maszynie - 2 serie po 12
6. Spinanie- rozpiętki na siedząco na maszynie - 3 serie po 12 - lubię to ćwiczenie, ale mi klatę pompuje!!!
7. Chciałem bramę zrobić, ale nie dałbym rady...

Wstałem z zawrotem głowy, ale zadowolony z siebie.
Obok, jacyś goście gadali już od pół godziny i zabierali mi powietrze, o hantlach nie wspomnę... Po co taki przyłazi na siłownię?
Po chwili odpoczynku i popiciu trochę Carbo, żeby nie za szybko się wykończyć, przyszła kolej na bicki.

1. Sztanga na stojąco - 2 serie po 12
2. Hantle na skośnej ławce z uchwytem młotkowym - 2 serie po 12
3. Hantle z oparciem na pionowej ławce - 3 serie po 12

Tu mi trochę wróciła siła, więc doszedłem do bramy i zrobiłem 2 serie po 16 spięć skrzyżowanych naprzemiennie i...

Po mnie. Odpadłem. Zero siły i zanim wszedłem pod prysznic, musiałem posiedzieć chwilę na ławce. Pod prysznicem nie mogłem umyć głowy!
I to nie tylko dlatego, że nie miałem siły. Tamci zmęczeni gadaniem, kąpali się, jak na pływalni miejskiej!
Wreszcie wyszli z uśmiechami na twarzach.
Co oni tam robili? Nie chcę wiedzieć, ale dopiero po nich wszedłem. Nie chciałem im przeszkadzać
I nie dałem rady podnieść ręki. To podobno normalne, czytałem coś o tym, ale nigdy aż tak nie miałem...
Wy też tak macie?
Po wyjściu spod prysznica, wypiłem Mass Active o smaku białej czekolady i pojechałem do domku. Może nie od razu, ale tak jakoś...
Po odpoczynku, wciągnąłem chyba ze 150 g piersi kurczaka i 150 g kaszy zmieszanej z ryżem i właśnie zalegam, bo bolą mnie ręce i ciężko mi się oddycha. Popiłem znowu Creatinę, BCAA, L-Glutaminę, HMB, T100 i Humavit M. Teraz umieram
To był udany trening...

Nie bić. Dopiero się uczę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
fujiman

Wtorek, rano. Po pobudce połknąłem swoje obowiązkowe suple, czyli BCAA i L-Glutamnę, dopiłem Creatine, bo to dzień treningowy i ostatni tydzień zażywania ;-(. Co będzie potem, zobaczymy? Podobno coś można brać w tej przerwie? Podpowiedzcie co?



Nic. Dojedz te suple co masz i przestan je kupowac.
Wydaj te pieniadze na dobre, roznorodne jedzenie.

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Ten plan treningowy tez bym zmienil, za duzo i na tym masa tak nie pojdzie jak trzeba.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
To pisz, jakie zmiany sugerujesz? Chętnie się dostosuję, jeżeli uwzględnisz mój typ hardgainera, czyli krótkie treningi, bo ponad godzinne tylko mnie spalają.

Nie bić. Dopiero się uczę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
Dal bym plecy i nogi na osobnej sesji, a klatke polaczyl z bickiem i barki z tricepsem. Duze grupy 3-4 cwiczenia male 2-3. Plecy na osobnej sesji w ciagu 60min przecwiczysz konkretnie, nogi tez.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
Najzabawniejsze jest to, że w ubiegłym tygodniu poradzono mi to samo, ale inni skrytykowali takie połączenie. I kogo mam słuchać? Chyba jednak muszę zaufać swojemu trenerowi. Co do połączenia nóg z jakąkolwiek inną grupą mięśni, to sam zauważyłem, że to słaby pomysł. Nogi są dużą grupą i nie tylko czasu mało, ale i sił, żeby cokolwiek dołożyć tego dnia. Dlatego nogi ćwiczę w piątki, a potem sobota i niedziela najczęściej jest bez ćwiczeń, na regenerację. Ale dzięki za chęci.

Nie bić. Dopiero się uczę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
No to ktos Ci dobrze poradzil. Kazda metoda treningowa ma tylu samo zwolennikow co przeciwnikow, tym bym sie nie przejmowal, bo musisz sam sprawdzic co dla Ciebie bedzie najlepsze. W tym sporcie trzeba miec duzo cierpliwosci.

Z nogami mnie zle zrozumiales, chyba. Pisalem ze plecy robisz na osobnej i tylko plecy. Nogi tez na osobnej i tylko nogi.

Ten zestaw ktorym cwiczysz jest wedlug mnie nie trafiony, co najmniej.

Wiesz co ? Zrob sobie z 6-8 tygodni cos innego i sam zobaczysz czy bedzie lepiej.

Na ten przyklad:
Poniedzialek
Plecy 4-5 cwiczen po 3 serie max 12 powt
Wtorek
Klatka i biceps
Czwartek
Nogi
Piatek
Barki i triceps
Sroda, sobota, niedziela - regeneracja.

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 566 Wiek 54 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7290
cyt:"Najzabawniejsze jest to, że w ubiegłym tygodniu poradzono mi to samo, ale inni skrytykowali takie połączenie. I kogo mam słuchać? "

Jeśli to co robisz robisz na poważnie to zrób coś dla siebie.Załóż Dziennik treningowy w którym zapisz swoje wymiary ,wagę ciała,aktualne zdjęcie,obwody poszczególnych mięśni oraz swoje osiągi pod względem siłowym w przysiadzie,martwym ciągu,wyciskani leżąc,wyciskanie stojąc.Realizuj swój plan przez co najmniej 12 tygodni .A na koniec sprawdź czy ci służył czy nie.Tak się zdobywa doświadczenie.Za kilka lat będziesz wiedział co i jak.Powodzenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapotrzebowanie kaloryczne a bilans kaloryczny

Następny temat

Hormonalna Terapia Zastępcza

WHEY premium