SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak stworzyc djete

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234
Witam. warze 108 kg i wzrostu 170cm. Mam pytanie,czy ktoś mógł by mi ułorzyc djete jadłospisem. Tyle razy prubowałem i gubie sie w tym . odrazu pisze ze nie stac mnie na płatną diete ,myślę ze sa tacy ludzie któży pomogą czekam na propozycję z góry dziekuje.

Robert Głodkowski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
no to ułóż tak jak potrafisz ,wklej tutaj a my postaramy się poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
przede wszystkim polecam słownik ortograficzny
Poza tym proszę odstawić piwo i słodycze. Nie jeść jedzenia typu pizza, frytki, dania z mikrofali w 3 minuty itp. Jedzeni powinno być jak najmniej przetworzone, czyli np kawał mięsa i ryż plus warzywa zamiast mielonego kotleta z frytkami i ketchupem.
No i najważniejsze - nie żreć ile wlezie. Ustalić dzienny jadłospis i tego się trzymać. żadnego podjadania, żadnego piwka na noc. 4-5 posiłków dziennie bez "między posiłków", paczki chipsów czy batona na deser. pierwszy posiłek na śniadanie, ostatni około 6-8 wieczorem.
Dużo mięsa, dużo warzyw, żadnych słodkich bułeczek, "zdrowych" jogurtów owocowych. Tylko nieprzetworzone jedzenie.
Przykład? będą lepsi ode mnie ale to będzie dla przykładu żeby pokazać o co mi chodzi.
śniadanie: banan, chudy twaróg z dżemem
II śniadanie: tuńczyk z ryżem i 2 pomidory
lunch: pierś z kurczaka z brązowym makaronem i sałatka warzywna z olejem z oliwek
obiad: stek wołowy, brązowy ryż, brokuły, kalafior
kolacja: tu bez węglowodanów raczej, np stek i warzywa.

mało tu jest owoców bo to cukry proste, i jak chcesz schudnąć to są niepotrzebne, nie ma też płatków śniadaniowych, jogurcików itp. no i należy ustalić liczbę kalorii jaką możesz dziennie spożyć i się tego trzymać (moim zdaniem ok 2200 kalorii dziennie, zakładam że nie ćwiczysz, i żadnych głodówek tylko jedzenie z głową). Jadłospis codziennie będzie inny to normalne, chodzi o jedzenie czegoś co jest naprawdę zdrowe. Pizza albo lazania czy hotdog z budki na dworcu nie są zdrowe.
do tego z rana po śniadaniu spacer do pracy o ile jest w miarę blisko. nawet 3-5 km to jest moim zdaniem blisko.
inna aktywność siłowa wskazana - np trening na siłowni, basen (przynajmniej 2x w tygodniu a nie raz na pół roku), bieganie, jazda na rowerze, trening z własnym ciałem typu pompki, podciąganie, przysiady.

Uda CI się o ile naprawdę tego chcesz. Dieta to rygor, często się chce tej czekolady, chipsów, piwa, no ale to właśnie od tego ważysz ponad 100 kg. nie od mięsa i warzyw a od jedzenia byle czego.

życzę powodzenia

Zmieniony przez - ten_nowy2 w dniu 2014-11-21 18:59:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234
teraz jem tak

Robert Głodkowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234
rono -płatki 100g +300 mleko,do tego jabłko . II Sniadanie serek w granulkach + bułka grachamka , obiad makaron pene 100 g i piers z kurczaka 100g ,kolacja jabłko , banan

Robert Głodkowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
być może jesz za mało i organizm się broni przed utratą tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234
ale 2000cal wystarcza mi. Mam mało ruch

Robert Głodkowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
i tu jest tez kwestia ruchu - zacznij uprawiać jakiś sport - chodź do pracy pieszo. jaką masz pracę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1070 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6595
no i prawie nie spożywasz białka a prawie same węglowodany. stąd nie będziesz chudł. chłop musi jeść mięso a nie jabłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234
do pracy jeżdże rowerkiem nie jest daleko ale zawsze,

Robert Głodkowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234
mam nadciśnienie i lekarz powiedział że musze stracic na wadze

Robert Głodkowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nie stracić siły podczas diety redukcyjnej

Następny temat

Przenoszenie hantli nad głową leżąc

WHEY premium