SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chuda/dziennik/podsumowanie str. 15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33861

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to fajnie to czekamy na wypiski i pokaz co potrafisz i czy na prawde chcesz sie "podrasować" bo szczuplutka jesteś i na prawde mozna ładnie sie siłowymi zrobic delikatne zarysy miesni dodadzą charakteru twojej sylwetce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem

No więc tak: jesteś chudzinka Ale dzięki siłowni i dobrej diecie mogłabyś dużo, dużo osiągnąć w kwestii sylwetki. Tylko ja się obawiam, że Ty mi spanikujesz i uciekniesz jak zaczniesz masy nabierać. Już teraz uda 49cm wydaje Ci się grube, a tak naprawdę jest... Chude dla kogoś, kto operuje kategoriami sportowymi.

Naprawdę chcesz się w to bawić? Bo wiesz, dla nas prowadzenie przez masę takich chudzinek to duży kawał roboty i nie chciałabym, żeby poszło to na marne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Hm no właśnie z takim zamiarem tu przyszłam, bo sama widzę, że przy nawet intensywnych ćwiczeniach z małymi obciążeniami efekty są znikome Zaczęłam czytać dziennik HnK i widzę, że ona robi treningi A/B, czy ja też mam je robić, czy zacząć ten trening dla początkujących powyżej? I czy miska może być? No dobra, to dosyć obijania się, jutro ruszam na siłkę :)

O Martucca, super, że napisałaś! No tak, przemyśliwuję trening siłowy od miesięcy i w końcu się zdecydowałam. Jak tylko nie każesz mi jeść mięcha poza rybami to jestem gotowa tyrać, jestem dosyć uparta i jak już coś robię, to na serio. Jestem gotowa rzucić fitnessy i nawet trochę przytyć, ale tak, żeby mieć jakieś mięśnie, bo na razie to głównie tłuszczem obrastam na tyłku i udach.

Zmieniony przez - chuda w dniu 2012-01-11 13:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchaj no... Zawsze jadłaś tak jak teraz, tzn. w granicach 1800kcal?

Polecam też lekturę dzienników Rudej, Saidy, Olinki i Curary. To jest drużyna moich masujących chudzinek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
HnK musiała od czegoś zacząc, zreszta chciala sie odchudzac bo ona ma na prawde nieproporcjonalne nogi a ty jestes proporcjonalna wiec z tego co pisałąś to j to zupelnei inaczej widze, ale zobacz podsumowanie co wyszło z czystego odchudzania , teraz zabiera sie na trening masowy na gore ciała i postaramy sie jej te nogi wyszczuplic na ile da sie rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Martucca: nie mam pojęcia ile jadłam, bo ie liczyłam kalorii, mogłam ich nawet jeść więcej, bo jadłam głównie węgle i bardzo nieregularnie, bardzo mało białka, z dietą się pilnuję dopiero od jakiegoś miesiąca pod względem białka i regularności posiłków. Dzienniki dziewczyn już jakiś czas śledzę i bardzo podziwiam!

Obliques: Dzięki, no mnie się moja sylwetka nie podoba, jak chodzę na te fitnessy to wyglądam w lustrze jak 16-letni chłopiec i już mnie to męczy, chciałabym nabrać jakiegoś kobiecego kształtu. Zaraz czytam dalej dziennik HnK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No więc okay, napisz mi przykładowy rozkłąd treningów w ciągu tygodnia (w jakie dni siłownia, w jakie fitness)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
No to tak, na fitness chodzę pn, śr, pt, natomiast wt, czw i sb staram się poświęcać na ćwiczenia w domu, fitnessów raczej nie opuszczam, bo się troche uzależniłam natomiast siłowe różnie to bywa, bo jednak ten fitness to nie jest takie całkiem lajtowe pląsanie i często na następny dzień ciągle mnie bolą mięśnie. No i odwrotnie, jak ostatnio zapodałam sobie te przysiady i wykroki z większym obciążeniem w domu to nawet lekko mi szło, ale na następny dzień po paru seriach przysiadów na fitnessie czworogłowe mnie masakrycznie paliły i ledwo dałam radę. Podobnie z większością mięśni, nie jestem w stanie ich ćwiczyć codziennie, a na fitnessie zawsze prawie wszystkie partie pracują. Jak chcę ćwiczyć siłowo to chyba muszę ten fitness ograniczyć na razie, bo nie wyrobię. Na siłkę mogę chodzić pn-pt, w domu mogę trenować w dowolne dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na siłownię będziesz grzecznie chodzić?
Bo takie machanie nóziami na fitnessie to niestety, tylko aero i nic tym nie zbudujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
No jasne :) Wszamałam owsiankę, migdały i właśnie się wybieram na rekonensans siłowni. Nie chcę Ci (Wam) zabierać czasu i pomyślałam, że spróbuję na początek ten trening na maszynach na 8 tygodni i zobaczymy jak dam radę, bo szczerze mówiąc to kiedyś tam chodziłam na siłownię, ale tak lajtowo ćwiczyłam bez żadnego planu i z małymi ciężarami. Jak wrócę to opowiem o wrażeniach :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lucia - walka o zgrabne ciało;)

Następny temat

za szczupłe nogi, chce przytyc

WHEY premium