SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chuda/dziennik/podsumowanie str. 15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33865

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Ok, dzięki Taa, 100 burpees ciurkiem to może za 3 miesiące zrobię jak czalendż skończę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to Ruda mówi: nie ma srania po gałęziach

Jako że Cię lubię, to mam niespodziankę dla Ciebie

Raz w tygodniu, zamiast GPP taki trenio:

30 min jak najwięcej obwodów:
10x Sumo DL HI Pull
9x pompka
8x swing
7x sit up
6x burpee

Enjoy

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-24 10:05:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jestem czujna jak ważka

Viel Spass

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
O kurcze Martucca normalnie się spłoniłam na takie wyznanie, dziękować za trenio Zaraz idę obczajać co to za cuda mam robić bo niektóre pierwszy raz widzę
Ruda dzięki, będę spinać doopę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poćwicz sobie swing "na sucho". To nie jest machanie rękami, ruch pochodzi z bioder, ręce to tylko haki trzymające obciążenie. Obczaj filmiki z opisem wykonania na YT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Okejas, dzięki, jutro będę próbować, właśnie obczajam filmiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
No to chrzest wytrzymkowy za mną, dziś pierwszy raz mientkie nogi (MArtucca ten trenio niespodziewankę zrobię w sobotę, chciałam coś mniej skomplikowanego na początek) Donoszę, że przeżyłam, chociaż koło połowy szczerze wątpiłam, że w ogóle skończę. Czas emerycki 18:47 i przerw trochę było, ale jestem dumna, że burpee wszystkie męskie (w sumie to się powinno nazywać mientkie ręce, bo nogi tylko na początku miałam zmęczone, chociaż pod koniec też nimi szurałam zamiast je wyrzucać do tyłu) Wraźenie niezapomniane, brak oddechu i mroczki, a ppotem twarz jak burak przez godzinę, za to nastrój zaj**isty, niezły kop endorfinowy. MIska jutro bo nie mam nawet siły włączyć kompa i piszę z telefonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to się rozdziewiczyłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Wrzucam dzisiejszy trening i miski; w piątek byłam wyrąbana po czwartku, najbardziej klata i ręce dokuczały, zwłaszcza trice (w końcu miękkie nogi ), dlatego DNT

Sobota trening siłowy:



+16 burpee

MC snatch grip-trochę trudniej niż MC, muszę niżej schodzić i walę się po kolanach
Podciąganie- nadal próby podciągania raczej ostatnie powt. w ost. serii to już prawie swobodne spadanie; ale zrypało mnie to
Uginanie ramion - ok, bic to podstawa, zwłaszcza jak lato idzie

Ogólnie trening niby krótki, ale konkret, czuję się zmęczona

A i kupiłam olej kokosowy











Zmieniony przez - chuda w dniu 2012-05-27 16:49:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładny trenio
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lucia - walka o zgrabne ciało;)

Następny temat

za szczupłe nogi, chce przytyc

WHEY premium