SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chela-mag b6 i cynk

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1412
Witam,
zakupiłem ostatnio w sklepie firmowym Olimpa w Warszawie (mam paragon)zapas minerałów wymienionych w temacie. Wyjąłem blister magnezu, który położyłem tuż przy lampce nocnej. Patrze pod światło a tu jedna kapsułka w połowie wypełniona prochem, druga w 3/4, inna 1/5 itp. Otworzyłem je i rzeczywiście tak jest. Nie powinno być aż takiej rozbieżności! Proszę o wyjaśnienie

-Tylko Polska!!!-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli chodzi o wartosc mineralow - liczy sie zawartosc nie otoczka
wiec jesli dajesz rade psychicznie rozbrajac kapsy a pozniej fizycznie lykac zawartosc to prosze bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23075
az sprawdze zaraz swoje bo mam kilka paczek mg

najmniej sie liczą , ci co najgłośniej krzyczą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ask i jak badanie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6060
Olimp - tez sprawdze. Tak wogule to dawkaujecie jak producent napisał, czyli po posiłku (mag+b6) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
ciekawe...podaj nr.partii i date waznosci

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Uprzejmie prosimy o zwrot produktu do punktu handlowego, w którym dokonał Pan zakupu, w celu rozpatrzenia reklamacji zgodnie ze standardowa procedurą reklamacyjną.
Pragniemy wyjasnić, iż każdy etap produkcji w firmie OLIMP LABORATORIES podlega szczegółowej kontroli w celu osiągnięcia produktu najwyższej jakości, dlatego jesteśmy pewni iż produkt spełania deklarowane na etykiecie wartości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
stad wlasnie moje zainteresowanie tym dziwnym postem i sprawa ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1412
Nr. partii: 1310907/2
Na przykładzie 2 kaps. napisze co mi nie pasuje. Gdy ,trzymam kapsułkę pionowo napisem do góry to na jednej proszek sięga do połowy litery "O" a na drugiej jest na połowie"m". To już spora różnica.
Nie bedę szedł do tego sklepu bo mam 45 km do Warszawy.

-Tylko Polska!!!-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Spr.swoje z tej partii i tez sie delikatnie rozni zawartosc w kap.ale ta sa minimalne roznice...wydaje mi sie ze nie sa tak duze zeby to mialo znaczenie

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23075
wyjalem losowo 5 kapsulek chela mg i u mnie wszystki rowno po mniej wiecej 3/4 kapsa
chyba wiec ok.

Zmieniony przez - _ask_ w dniu 2008-01-22 15:50:35

najmniej sie liczą , ci co najgłośniej krzyczą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Przy masowej produkcji mogą się zdarzyć pewne odchylenia od normy (jakości), jednak są to sytuacje marginalne, co widać na załączonym przykładzie. Na szczęście wszystko można załatwić po myśli klienta.


Zmieniony przez - Grasik w dniu 2008-01-25 07:18:58

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix Monster Mass vs Gain Bolic 6000

Następny temat

Katalog Olimpa 2008/2009

WHEY premium