SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat day

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Cześć wszystkim. Jutro mam takie małe święto z dziewczyną - mija rok od kiedy się poznaliśmy. I chcielibyśmy to uczcić. Jestem teraz na redukcji. Wszystko idzie zgodnie z planem. I tu mam pytanie: mogę sobie pozwolić na jeden dzień rozpusty? Nie mam tu na myśli obżerania się niewiadomo jakimi ilosciami kcal ale jakaś nadwyżka na pewno będzie... Wino, coś słodkiego itp. Trzymam dietę, ćwicze w miarę regularnie. Aktualna waga to 78-79, zaczynałem przy 87. Wzrost 174. Pozdrawiam i czekam na jakieś mądre wypowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jednym dniem sylwetki nie "zbudujesz", jednym też nie zrujnujesz. Udanego wieczoru.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jasne ze mozesz tymbardziej ze masz wazna okazje,nie popadajmy w skrajnosc :) tylko tak jak napisales bez obzarstwa a i nastepnego dnia spadnie to co pojadles i nawet nie zauwazysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
No to super. Rano zjem śniadanie, pójdę na trening, zjem posiłek potreningowy i to będzie tyle z mojej diety :) Jak świętować to świętować :) dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Abstrahuując od tego, że ten temat jest i zawsze będzie na topie. To tak jak Koniu napisał, krótki, prosto i klarownie. Jednego dnia nie jesteś w stanie zaburzyć swojej formy do takiego stopnia żeby stracić masę mięśniową czy otłuścić się w dużym stopniu.

Korzystaj z życia i nie marnuj czasu na siedzenie w domu i trzymaniu miski jeżeli masz taką wspaniałą okazję do świętowania. Wolność mentalna jest najważniejsza, zdrowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11682
Super wypowiedź dudee. Właśnie takiej oczekiwałem. Takiej która przekona mnie w 100% do tego że są rzeczy ważne i ważniejsze, i nie zawsze należy stawiać na pierwszym miejscu sylwetkę a relacje z najbliższymi. Bo sylwetka przeminie z wiekiem a najbliżsi pozostaną na zawsze. Swoją drogą to takie odstępstwa od diety działają bardzo motywująco. Zrobiłem sobie już wcześniej taki jeden wieczór na słodko i z chipsami to na drugi dzień nie dość że byłem zadowolony to jeszcze miałem ogromną motywację do dalszej pracy. Więc myślę że będzie ok :) Dzięki wielkie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta 3000kcal na mase do oceny

Następny temat

Bułak tarta

WHEY premium