SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat day - będzie okej ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć mam dziś imprezę z okazji 18-stki. Wiadomo taki dzień zdarza się tylko raz, więc postanowiłam wynagrodzić sobie to wszystko i jeść dziś ile mi się tam zachce. Tylko jest problem. Redukuje, zeszłam 200-300 kcal z mojego zapotrzebowania, żeby zredukować tłuszcz. Boje się, że taki dzień wyjdzie na marne, ale w sumie redukuje od 1,5 tygodnia więc nie wiem sama :D. I tak. Dać sobie na luz od rana czy tylko wtedy jak goście przyjadą? Planuje zjeść wędlinę, jajka (ze 2), karkówkę duszoną z ryżem. Nie celuje w ciasta itp, bo ich nie jem. I jeśli wyjdzie mi nadwyżka w tym dniu 400-500 kcal to dużo? Jak się zachować po takim dniu na drugi dzień? Od razu treningi itp?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Na drugi dzień trzymasz normalnie dietę, 500kcal nadwyżki to tyle co nic, jakby było 5000kcal to jest dużo, jak będziesz bazować na takich produktach jak karkówka, ryż czy jajka a nie ciasta i słodycze to możesz jeść tak od rana, nic się nie stanie - tym bardziej że redukcja się jeszcze nie zaczęła.

Zakładałaś już taki temat wcześniej.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem ale chcę się upewnić bo to mój pierwszy cheat i nie wiem jak postąpić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
W tamtym temacie Ozz udzielił Ci odpowiedzi

Raz na jakiś czas wyskok nie jest zły, dobry dla psychiki, ale wiadomo, że j/w Ozz napisał ważne, byś też kierowała się mądrze w wyborach
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Cheat meal/day właśnie na tym polega żeby zjeść coś co lubisz i dostarczyć przy okazji więcej kcal niż dostarczasz codziennie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biały ryż a cukrzyca?

Następny temat

Smażenie

WHEY premium