SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekompensata po Cheat Day?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Witam.
Na początku powiem, że wiem iż to co zrobiłem jest bardzo nieprofesjonalne
-Jednak mam pewne pytanie. Wczoraj, ze względu na sytuacje osobiste pojawił się w mojej diecie niekontrolowany Cheat Day. Mam z tego powodu wyrzuty sumienia ponieważ ostatni Cheat Day pojawił się 5 dni temu więc jest to zbyt krótko między jednym, a drugim dniem oszukaństwa, fakt iż po takim dniu trzymam się dalej ścisłej diety ale psycha boli coś z tyłu tej głowy jednak jest że zjadło się tak jak nie powinno się jeść. Chciałbym spytać co sądzicie o dniu rekompensaty dla Ciała w postaci "postu głodowego" przez dzień, półtorej jedynie tylko BCAA przed i po treningu?
-Drugim moim pytaniem jest ile tłuszczu mógł odłożyć mój organizm jeżeli ważę 68kg i wykroczyłem z moim zapotrzebowaniem o około 3,5 tys. kcal.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 533
Jeśli na wadzę nie zaobserwowałeś żadnych nowości po tym niekontrolowanym cheat day'u to chyba wszystko gra ale głodówki nie rób :p Lepiej się spompuj bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Zmiany na wadze będą bo uzupełniając glikogen uzupełni się woda i przeważnie po takim dniu obżarstwa przez 3 dni chodzę opuchnięty wodą ale wczoraj się ważyłem i waga jest jak najbardziej w porządku ale teraz ten jeden nie planowany dzień mi siedzi w głowie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
Dimix
wczoraj się ważyłem i waga jest jak najbardziej w porządku

Chodzi mi o to, że przed Cheat Dayem była w porządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 533
Weź się w garść i intensywniejszy trening zrób jedynie, po tym trzymaj dietę, chaet daye najlepiej raz na miesiąc no i jak już nie wytrzymasz to jakiś cheat meal :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8
W sumie masz rację uzupełniłem glikogen i odnowiłem zapas energii to intensywny trening dzisiaj będzie moim przyjacielem. Dzięki za pomoc ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie kaloryczne - jest dobrze?

Następny temat

Jakie menu podczas Redukcji.

WHEY premium