SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cele Życia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Siema,.. forum ludzi ćwiczących.. studiuję ćwiczę i myślę o debiutach, lubię to! lecz wczoraj byłem na piwie z kumplem i się zastanowiłem czy jest to coś warte.. on codziennie imprezuje, poznaje nowych ludzi, dziewczyny, nie patrzy na to co je, kiedy idzie spać itd.. i teraz was pytam co jest lepsze, bo powoli tracę wiarę w sens tego co robię, 3 lata treningów, codzienna dieta, minimum imprez i normalnego życia.. coraz częściej mam ochotę to wszystko rzucić i normalnie żyć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Musisz się zastanowić co wolisz bardziej.

Zmieniony przez - Semirsocho w dniu 2014-04-18 17:40:42

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Oczywiście, że lepsze jest chlanie po klubach, poznawanie codziennie nowych loszek, hajs zamiast przeznaczać na odżywki, siłownie i szamę ładować w ciuchy, wycieczki, szlory no ale siłownia to uzależnienie

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
jeśli studiujesz na dobrej uczelni i dbasz teraz o forme - poczekaj do 30 , role się odwrócą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1256
stary ja się paprałem w tym gównie imprezy ,dragi ,szmaty i powiem ci,że to pochyła droga do rynsztoka teraz mam dobrą kobietę,trening ,praca,dom,i naprawdę jestem szczęśliwy też walczę mocno ,żeby wystartować lepiej bez kitu w tą stronę ,a może właśnie potrzebujesz kobiety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
dziewczynę mam rzecz jasna.. zanim trafiłem na siłownię to swięty nie byłem, alko, temat i białe to była codzienność.. sam już nie wiem co lepsze, kolejna sprawa w życiu ćwiczącego to zaj**ista nuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1749
dragi chlanie panienki to jest złudne myslenie ze jest to fajne, moze fajne w ta noc w ktora sie nachlasz nacpasz i myslisz ze jestes panem ziemi ale to jest tylko chwilowe i gwarantuje ci ze na drugi dzien bedziesz czul sie jak smiec szczegolnie budzac sie kolo kobiety ktorej nawet nie znasz to juz wgl brak szacunku do siebie przespac sie z byle kim. uwierz mi lepiej jest miec marzenia i je spelniac niz staczac sie powoli na dno sam wybieraj: nalezysz do ludzi ktorzy budza sie z kacem czy nalezysz do ludzi ktorzy wola budzic sie z zakwasami? wybor nalezy do ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
no wiesz, wcześniej 2 lata tak się bawiłem i źle mi nie było.. a teraz jak widzę innych to mnie ciśnie bo oni idą świrować a ja zap*****lam na trening..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1749
skoro 2 lata tak sie bawiles i nie czules sie zle no to jest z toba zle kolego, spoko idz sobie swirowac jak inni przecietniacy co w zyciu osiagna tyle co nic i wyniszcza organizm przez trucizne sam wybierzesz co ci sie bedzie podobac jednak wybralbym to co jest dla ciebie dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
macie chyba rację, już dość się wyszalałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
ale uwielbiam dalej jak inni mówią idziemy wieczorem do klubu, idziesz? a tu stała odpowiedź nie, przynajmniej wyglądu mi pozazdrościć mogą i formy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczenia dla 16 latka

Następny temat

Bieganie na bieżni a na powietrzu/terenie

WHEY premium