SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cele Życia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
spację zgubiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Fitnesslove, mam tu temat z 3 lata na sfd co jakiś czas aktualizowany, specjalnie teraz piszę z innego konta żeby sobie przypału nie robić takim gadaniem, ale Cien już mnie nawrócił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Smutno mi czasem gdy patrze w klubie na chłopaczków w koszulkach parówkach, bidonem treca patrzących jak ich kumple wyrywają najlepsze loszki na parkiecie

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
na pocieszenie powiem nie ma to jak w lato pokazać się bez koszulki w formie i czuć spojrzenie wszystkich morale idą w góre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
tak to właśnie wygląda Ziperon... racja Globus, zawsze jakaś satysfakcja że ty w tym czasie ćwiczyłeś co inni balowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
wojtek widze ze tu wiekszosc takich typowych dzieciaków wiec napisze ci jak starszy kolega :D W takim trybie jak zyjesz teraz to mozesz tylko pod jednym warunkiem - jesli zamierzasz to ciagnac w stylu - startowac na zawodach, zarabiac tym pieniadze itp. jesli nie to...po co? Sadzisz ze nie mozna miec dobrej sylwetki chodzac na zabawy czy imprezy? wiekszosc tu tak robi. Bedzieszm iał 30 lat i ktos ci powie byłem na wycieczce poznawałem ludzi bla bla a ty wojtek co robiłes? nogi ! a potem pojechałem zagranice zwiedzac swiat bawic sie a ty wojtek co robiłes? w piwnicy klate :D ciekawa perspektywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
marmur ma racje wszystko jest dla ludzi ale z umiarem musisz wybrać czy chcesz zostąć zawodowcem czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
po tym co napisałeś Marmur to rzeczywiście się zastanowiłem.. chyba za dużo czasu i pieniędzy w to idzie więc trzeba wybrać albo drogę pro albo poluzować.. u mnie to już trochę obsesja, wszystko zawsze musi być idealnie docięte, treningu przez ostatnie 2 lata ani razu nie opuściłem, nawet 1 serii.. trochę chore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
a z wyników jesteś zadowolony przez te lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
z wyników zadowolony nawet bardzo.. teraz po tym temacie robię taką zmianę, nie unikam imprez i szaleństw po nocach a alkoholowy limit raz na miesiąc.. dieta to bajka bo wiadomo nawet że jak coś śmieciowego na mieście zjem to wycinam w części dnia lub rozbijam kcal na cały tydzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczenia dla 16 latka

Następny temat

Bieganie na bieżni a na powietrzu/terenie

WHEY premium