SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cele Życia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1749
tacy ludzie maja raczej w dupie twoj wyglad oni patrza tylko zeby sie napic gryfu sztangi nie mieli nigdy w rece ty masz trenowac dla siebie a nie dla jakis alkoholikow zeby im zaimponowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
racja, zostaję przy ćwiczeniu, p******ę ich wszystkich.. wiadomo że dla siebie, ale każdy też lubi wzrok innych kiedy ty wyglądasz świetnie a wszyscy wokół jak worki..forma rzecz bezcenna a poimprezować można na urodziny i sylwestra a nie ciągnąć to tygodniami, tym bardziej że ja umiaru nie mam, wieczór na dyskotece zawsze przechodził w cały tydzień na bani a przerywało się dopiero jak już zmęczenie organizmu było takie że nie szło zdania skleić.. ale działo się dużo wtedy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
wojtek - oni ci zazdroszcza wygladu? a ty im zazdroscisz zycia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
dokładnie, coś za coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
jujuuu
dragi chlanie panienki to jest złudne myslenie ze jest to fajne, moze fajne w ta noc w ktora sie nachlasz nacpasz i myslisz ze jestes panem ziemi ale to jest tylko chwilowe i gwarantuje ci ze na drugi dzien bedziesz czul sie jak smiec szczegolnie budzac sie kolo kobiety ktorej nawet nie znasz to juz wgl brak szacunku do siebie przespac sie z byle kim. uwierz mi lepiej jest miec marzenia i je spelniac niz staczac sie powoli na dno sam wybieraj: nalezysz do ludzi ktorzy budza sie z kacem czy nalezysz do ludzi ktorzy wola budzic sie z zakwasami? wybor nalezy do ciebie :)

rano siłka i trochę mietka a wieczorem wjeżdża fetka

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
widzę że kompromis proponujesz, wszystkiego po trochu tyle że z tym lepszej formy nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 448 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17266
pokaz sylwetke :) zobacyzmy czy dobrze lecisz?

Jeżeli masz mniej niż 40cm na karabinie max bf16.., & nie targasz 100kg na klatę to radzę zmienić dietę, niż zacząć wbijać...


Warto posłuchać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Jak na moje to sie troche wypaliles chyba przerzuc sie troche na inny sport jakiejs bieganie granie w pilke.Albo zrob sobie przerwe od silki diety pochodz ze 2-4 tyg na imprezy zobaczysz spadki to szybko wrocisz z motywacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14840
ja wychodzę ze znajomymi raz na jakiś czas ale góra 3 piwa albo nic a oni normalnie gruby melanż jest to męczące ale nieraz jak patrze na tych naj**anych naćpanych to się ciesze że już taki nie jestem fakt jest taki że mam tylko takich znajomych. Uważam że nie wychodzenie nigdzie to głupota wyjdz odmów alko dragów kilka razy zobacz jak to wygląda na trzeżwo wtedy pokażesz że masz charakter a z czasem przestaną cię namawiać i częstować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87
Globus zgadza się ale na trzeźwo wśród ćpa/pijących cięzko.. Cien, trafiłeś w sedno, gdybym zobaczył spadki to pewnie raz dwa zpowrotem na siłkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczenia dla 16 latka

Następny temat

Bieganie na bieżni a na powietrzu/terenie

WHEY premium