SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZy mete powinno sie brac z odzywką ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Taaa a niby dlaczego pałkaa miałby dostać bana - za to, że Ci chce przemówić miłym tonem do rozumu???

Bierz samą metę i podziwiaj wspaniałe rezultaty - nawet Mega Mass 6000 nie pomorze. Dlaczego zacząłeś akurat od Dianabolu? Czy wiesz co to jest Clomid i w jakich dawkach należy go używać?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5955
Uriel on nie chce brać chciał się tylko dowiedzieć Co nie zmienia faktu, że jest wyszukiwarka...

Pozdro

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
No właśnie nie wiem co to jest clomid i nie wiem w jakich ilosciach to stosowac ani po co i dlatego chcialem sie dowiedziec . A jeszcze raz powtarzam , że nic nie pisałem otwarcie i wyrażnie o tym , że będe brał tego mietka a pytam bo chce uzyskać info na ten temat. DLaczego akurat meta bo po to najczęściej sięgają w moim rejonie , słyszałem ze 100 jest dobra na początek itd


PS Skoro pałkaa nie ma za co dostać bana to za co ja mam dostać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Bo meta jest po 30 zeta za 100 sztuk - z reguły dlatego Twoi ziomale po to sięgają - to jest właśnie odpowiedź na Twoje pytanie. Chcesz coś na pierwyj cyklon to enan w dawce 300-400mg tygodniowo przez min. 8 tygodni z Nolvadexem od (nawet) 2 tygsa w dawce 10mg/dz. 2 tygodnie po ostatnim strzale Clomid 300/100/50 Z Nolvadexem 20mg/dz przez 21 dni z Clomidem.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Uriel widocznie w twoim regionie meta jest po 30zl bo u mnie chodzi od 60 po nawet 75 zl . No ale jezeli juz jestesmy przy temacie mety to chcialem sie dowiedziec kilku rzeczy. Mogłby mi ktoś dac rozpiske w jakich dawkach stosowac ją i co na skutki uboczne oraz ten clomid kiedy i w jakich dawkach ?? Prosze was o szczere odpowiedzi

Acha przepraszam bo faktycznie jest cos takiego jak wyszukiwarka .ALe w niektórych starszych postach są inne odpowiedzi niz w aktualnych dlatego zakladam takie tematy zeby miec info na bierząca . SORRY !
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Bo masz polską metę... dlatego po 75zł. Dlaczego Dianabol na pierwszy cykl?

Przeczytaj to co Ci napisałem, powyżej!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Stary nie polska . Polska wogole ostatnio u nas nie bywa . Bułgar albo Rusek tylko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Kulfa, to co w Kielcach nie mają ruskiej po przynajmniej 35-40zeta, eghhh !!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to drogo wh** - dozbieraj kasy matole i kup tego enana

zreszta co ja mowie
kup anapolon i mete jako osłonke do niego

mniej jedno-sezonowych popmpersow bedzie "zurzywało" laski....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Stary ja chce sie dowiedziec co mam brac do mety jako oslonke i ten clomid po cyklu . Nie mow mi zebym kupil enana bo ja narazie nie zamierzam nic brac tylko chce sie dowiedziec co i jak . To sie przyda na przyszlosc albo qumple skorzystają . Tak wiec prosze was o rozpiske. W jakich ilościach brać mete i po cyklu ten clomid po cyklu oraz co i jak na osłonke . Najtańszy rusek jaki był w mojej okolicy to 50zł w wakacje ostatnio. Teraz wszystko podrożało w wpiz***. Niestety


PS pałkaa co ja ci zrobiłem ze poraz 2 mnie obrazasz Czy ja nazywam cie w podobny sposob ??

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

Puchnie dupa

WHEY premium