SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY MOZNA BEZ STERYDOW I ODZYWEK SIE WYPAKOWAC

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja rowniez cwicze bez odzywek i sterydow juz 1,5 roku , nie biore bo to jest nie potrzebne mi , mi nie zalezy zeby byc jak Dexter.J czy kto tam :)

numer GG 3725177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko art przeczytalem treining i moze spróbuje moze byc ciekawy ale najpier skonczę swoj...t ojest to być naturalnym!!

LEGIO PARTA NOSTRA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gratuluje, zasosuje sobie ten trenig, ale moze powiecie mi jedno, waze 90 kg/183 cm jak w maire krotkim czasie wycwiczyc w sobie umiejętnosć podciągania sie ? thx z gory

sweet dreams
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VEIN NA POCZATKU TEZ MIALEM PROBLEMY ,I PODCIAGALEM SIE LEDWO 6 RAZY STOPNIOW MIESNIE PRZYZWYCZAJA SIE DO WYSILKU I BEDZIESZ MIAL SILE ZROBIC JESZCZE WIECEJ.MOJ REKORD TO 20 RAZY <PELNY ZWIS DO WYPROSTOWANYCH RAK>.,ALE JAK LECIALA KAWALERIA POWIETRZNA W TV WIDZIALEM JAK KOLES NA SPRAWNOSCOWKACH ZROBIL 28 PELNYCH <BYLEM W SZOKU>.ODNOSNIE MOJEGO TEMATU LEPIEJ CIESZYC SIE SWOJA CIEZKA PRACA NIZ WYKOKSOWAC SIE W 2 DNI<PRZECIEZ NIE OTO CHODZI>.KULTURYSTYKA JEST SPORTEM A NIE JAKIMS WYSCIGIEM STOPNIOWO PO PARU LATACH KAZDY BEDZIE WYGLADAL TYLKO TZEBA CIERPLIWOSCI.NALEZY NIE PATRZYC NA TYCH KTORZY SIE SMIEJA TYLKO NATURALNIE CWICZYC ILE WLEZIE ,BO ONI ZWYKLE KONCZA JAK PLATFUSY.ZNALEM WIELU TAKICH CO BRALI STERYDY BYLI PRZEZ MOMENT WIELCY A GDY KASY ZABRAKLO TO ZMALELI TAK ZE WSZYSCY SIE Z NICH SMIELI ,ZE NAGLE Z GLADIATORA NORMALNY CHLOPCZYK SIE ZROBIL.

BYC SOBA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
pytanie do sfd masz jakies inne treningi bardziej wyczerpujace?? ja juz troche trenuje i ten trening malo czuje moze cos polecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Gratuluję zacięcia archeologicznego! Odkopałeś temat sprzed przeszło 6 lat a sfd zamiast nicku oznacza że ten kto napisał post nie jest już użytkownikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
wrzuć zdjęcia, chce zobaczyć czy ta japa mi opadnie

Cognosce te ipsum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstepy ! pomocy !

Następny temat

9-12 serii naklate?

WHEY premium