SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY 36 w bicepsie to duzo?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 104105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6887
Sorry pomyłka 10 miechów

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podzielam zdanie fightera że nie ma sensu rzeźbić kości . Levron kiedyś powiedział że kulturystyka zaczyna się wtedy gdy kończy się budowanie masy. Więc .... ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2787
Koledzy powiecmy sobie szczerze , jak ktos ma 170 to jego 36 i tak bedzie wyglafac niezle , ja mam 193 cm i 40 w bicepsie , a i tak wyglada to mizernie : :((( niestety

Portal Mocno Imprezowy - http://www.clubzone.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 587
ja mam 15l. 175 i 32cm... myśle ze to nawet na moj wiek...



pozdrowionka.

królik

królik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
A jednak uważam, że lepiej wygląda coś mniejszego, ale wyraźnego, niż wielka obła masa.
Widziałem kiedyś (w metrze Paryskim) japońskiego biznesmena, było bardzo gorąco, który rozebrał się do podkoszulki - no i w życiu nie widziałem tak wyrzeźbionego bicepsa (zresztą reszty też) - naprawdę, gość miał może maks 35 w łapie, ale wrażenie było piorunujące - można się było uczyć na nim anatomii. To tylko taka ciekawostka:) Wiem, że to była lekka przesada wyraxistości mięśni. Tak, czy owak, jak widzę 45 centymetrowe ramię (często u kogoś, kto uważa się za kulturystę, tylko, że wiecznie robiącego masę:), ale na którym nie można rozpoznać, gdzie zaczyna się jaki mięsień, to nie robi ono na mnie pozytywnego efektu.
Sam nie mam ani masy, ani rzeźby, ale wiem co mi się podoba i że wolałbym mieć wyrzeźnione 35, niż gładkie 45.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
error...

Zmieniony przez - bikej w dniu 2001-11-15 22:00:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
panowie 36 sm miesnia jest napewno lepsze niz 43 tluszczu.Widzialem juz niejednego pana z LAPOM ale jak zobaczyl lape chlopca z pocieciem to mu sie glupio zrobilo.Lapa duza z dodatkiem tluszczu ladnie wyglada pod garniturem ,ale na silce i na basenie to troche nie za ladny widok.
pozdrawiam.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4784
Mi bic niedawno skoczyl na 37 (napewno jest w tym troche wody, bo jestem wlasnie na kreatynie). Niby przy 178 wzrostu i moim wieku to juz costam jest, ale nie widze duzej roznicy miedzy tym jak 5 miechow temu zaczynalem i mialem niecale 33. Do wakacji chce zlapac 40:) ciekawe, czy sie uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 35cm w biku przy wzroscie 167 i wieku 14 lat

Brylin

Zmieniony przez - brylin w dniu 2001-11-16 11:20:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam przy wzroście 177 36 w bicepsie, nie jest to według mnie dużo ale nie wygląda najgorzej. Lapka jest wyrzeźbiona i sie całkiem fajnie prezentuje mimo że cały czas robie mase


życie to walka słabość to smierć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

elektryczna stymulacja mięśni

Następny temat

szrugsy

WHEY premium