SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZECHIA-PRO, IFBB DIAMOND CUP OSTRAWA. 27.5.2017

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Waga tam wczoraj zanizala każdemu o 2kg z tego co słyszałem dlatego takie niskie wagi powychodzily na weryfikacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
Ja wiem ze czasami ktos kogos nie lubi.. Ale jezeli ktos pisze o kims ze jest taki czy owaki nie znajac go dobrze to mysle ze to troche niewporzadku.idz i powiedz to Piotrkowi prosto w oczy.jest bardzo miłym i serdecznym kolegą i profesjonalista w tym co robi. Z roku na rok cisnje powoli do przidu mimo przeciwienstw. Powinnismy wspierac naszych... Kazdy ma swoj styl bycia ale na niego zawsze mizna liczyc i gosc ma jaja! Pozdrawiam!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Takie ma jaja że po MP jak go na kontrolę zawołali to klapki pogubił jak uciekał. To już trochę hipokryzja. Nic więcej do Niego nie mam.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Kurczę Ci goście z Damiana kategorii to jak nie z klasyka ! Fest naładowani...
Co do Piechowiaka i jego ucieczki z kontroli - a co miał zrobić ? Pójść po bana ? Jedni trzymają baloniki z moczem w odbytnicy, inni uciekają, a jeszcze inni dają sie złapać. Kazdy kombinuje jak moze, a w czystość ludzi na scenie niezbyt wierze.
Nogi chyba poprawił w stosunku do tamtego roku, ale to wciąż za mało na międzynarodowe zwycięstwa



Zmieniony przez - Spompowany w dniu 2017-05-27 16:32:14

Zmieniony przez - Spompowany w dniu 2017-05-27 16:32:38

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
tez nie rozumiem po co to czepianie ze uciekl ze sceny, sam bylem tego swiadkiem ale lepiej uciec innym wejsciem i nie dostac bana niz dac sie skontrolowac i dostac bana. wyszedl na tym dobrze? wyszedl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388256
to mozna tak sobie poprostu uciec od testow i nikt z tym nic nie robi? jak np. zwyciezce MP wezwa na badania a on sobie sp******i to poprostu o nim zapominaja i tyle?? to chyba jakies zarty??

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
też mnie to dziwi, przecież oficjalnie jest tak ze jak uieka to z automatu dostaje bana. Dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak widać można. Krzyczeli za nim że ME może sobie z głowy wybić jak da nogę więc już nigdzie w PL nie wyszedł. Życzę mu jak najlepiej na arenie międzynarodowej i tyle. Należy się każdemu kto na to ciężko pracuje.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
to już teraz wiecie dlaczego reprezentacja na ME była raczej damska, a gadanie na PZ było
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
azazelll
też mnie to dziwi, przecież oficjalnie jest tak ze jak uieka to z automatu dostaje bana. Dziwne


Albo płacisz ustaloną kwotę na konto pzkfits i bana Ci zdejmują. Legalnie. Nie pod stołem.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vancouver Pro 2017

Następny temat

18.05.2017 .Nasza rodaczka KSENIA MUSIOŁ na zawodach 2017 NPC Mid Atlantic Natural Classic.

WHEY premium