SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL - MASA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
kiedys musi byc ten pierwszy raz, niema sie czego bac walisz w brzuch z rozmieszaniem hcg niemaproblemu i tyle

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Bardzo latwo to sie robi. HCG bij co 4 dzien po 2000 iu . Kup igly insulinowki to sa bardzo male igielki. Zlap fald skory na brzuchu okolo 3-4 cm. od pepka w bok w lini prostej.W fald skory,ktory bedziesz trzymal wbij igle i wpusc sok,nie musisz odciagac tloka jak w domiesniowych.Po calej operacji wyciagnij igle,pusc skore i po imprezie ;) Najlepiej sie to robi na siedzaco bo skora na brzuchu nie jest naciagnieta. A tu masz w sumie najodpowiedniejszy cykl do twojego celu- 1-4 meta 30/40mg ed , 1-8 deka 400mg ew , 1-8 mix 500mg ew , czestotliwosc strzalow takie samo jak wczesniej pisalem i hcg tez tak samo.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
Witam! Lodzianin wspomniales ze wszedlbys z frontem w ten cykl. Jakby to Twoim zdaniem mialo wygladac. Bede lecial podobnie
1-12 enan e5d
1-4 meta 30mg
Mam propka pod reka przyda sie na fronta?
Fonex jak myslisz w moim przypadku bez HCG sie nie obejdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
byl nawet jakis art ze trzeba hcg bo nie ma sensu oszczedzac lub omijac bo tk sie nie da dobry odblok to podstawa.to tak samo walnij tescia a nie przywal mietka i nie pisze tego zlosliwie,mozesz propa albo podboj dawke enana ale chyba nie ma sensu bo mietek bedzie szybko dzialal

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2011-01-29 19:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Meta na start wystarczy. Nie wiem ile chcesz bic enana,ale jak masz mete to nie trzeba frontu,tym propkiem lepiej zejdz z enana. HCG jak najbardziej sam zobaczysz co sie stanie z jajcami po takim czasie chyba,ze bedziesz bil olej to beda takie same jak przed cyklem ;)

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Dobra wstępnie zdecydowałem sie na Suste + Dece , meta odpada. Jakie dawki i ile to ciągnąc.

Życie Zaczyna Się Po Pięcdziesiątce..................................w Bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
1-10 deka 300 mg/week
1-11 susta 500 mg/week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
1-11 Susta 500 ew
1-10 Deca 400 ew
13 Odblokowanie Clomid
+ Nolva podczas trwania cyklu wrazie swedzenia sutów
I to Hcg kiedy i ile przy***ać ?

Życie Zaczyna Się Po Pięcdziesiątce..................................w Bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36859
Krzychen - nie zadługo z tym enam?
Tez jestem tego ciekaw

Ripped to perfection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
hcg 12-13
clom od 14
możesz nolvę do cloma dodać
na cyklu nolva niekoniecznie, jak zacznie się coś dziać wpierw się zorientuj czy to od nandro czy od testa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi doradzicie?

Następny temat

rozpiszcie długi cykl z takich srodków

WHEY premium