SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL Z HGH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6639
WITAM
PANOWIE ZACZYNAM CYKL Z HGH, TEŚC PROLONGATUM, DECE I T3
HGH MAM BLUE TOPY ALE Z PEWNEGO ŻRÓDŁA ALE TO SIE OKAŻE
JAK NAJLEPIEJ TO ZESTAWIĆ NA PÓŁ ROKU
TUTAJ JEST MÓJ CYKL JAK MI POLECILI
HGH 4IU RANO I PO TRENINGU
TEŚC 200MG TYG
DECE 400 TYG
T3- 12,5 DZIENMNIE PRZEZ 30 DNI
POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
widze jednak, ze jeden obraz nie zastapi tysiaca slow %)

wiec ad rem

posluze sie analogia - idac waszym tokiem rozumowania, jesli chcielibysmy uzywac insuliny, w malej/sredniej, pojedynczej dawce, to najgorszym z mozliwych okresow na jej podanie bylby okres potreningowy, poniewaz wtedy organizm uruchamia caly szereg dodatkowych mechanizmow transportu skladnikow odzywczych /insulino-niezaleznych, zwiazanych z glut-1 i glut-2/ wiec nie ma sensu ladowac tam jeszcze dodatkowo insy

ale w praktyce jest odwrotnie

to zjawisko sygnalizuje nam, ze organizm poszukuje sposobow na zwiekszenie efektywnosci transportu skladnikow odzywczych wiec wlasnie wtedy warto go wspomoc podajac insuline

tak samo jest z gh

pokazany wykres daje nam bardzo plaskie, jednowymiarowe, spojzenie na procesy zachodzace w organizmie, ale wystarczy ono zeby powiedziec, ze musi istniec wazna przyczyna dla, ktorej organizm tak silnie zwieksza produkcje naturalnego hormonu wzrostu wlasnie w tym okresie wiec moze warto postapic podobnie jak w przypadku insy i wykorzystac ten moment

ta teorie potwierdzaja slowa lukasza k., ktore sa pare postow wczesniej i w temacie do, ktorego ktos dal linka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6639
HGH 2X2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ankieta i wyłacz caps lock
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
tesc 200 i dece 400? hm
z racji ze leci gh to juz bym nie schodzil ponizej 500mg testa. ja bym dal 300deki i 500-600testa ew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
gh na noc,t3 po 4 tygodniu -bez ankiety nie ma co radzic ale 300 deki to za malo na moj gust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
Future

4j hgh 5 on 2 off da rade tak na 5 miesięcy ??

w ogóle warto inwestować w takie coś ??

bo niedługo zostane zasilony większą gotówką i w sumie mógłbym sobie pozwolić na gh ale nie więcej jak te 4-6j na pół roku bo jeszcze auto wypadałoby zmienić

Zmieniony przez - sqrwiell w dniu 2010-09-16 14:08:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6639
1. WIEK: 29
2. WAGA: 86
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps: 42,5
-klatka: 108
-udo: -
-talia:91
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 z przerwami
6. DIETA:
-białko: 4
-węglowodany: 3
-tłuszcz: 1,5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3były
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: tren,tesc prolo, boldenon, wino
11. POZIOM BF%:nie mierzyłem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): bardziej do nabierania masy
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): normalna
16. WYNIKI SIŁOWE:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
przy takiej masie wymiarach zadam ci pytanie ... po kiego ci hgh t3 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
jestem za systemem 3/1off a rozmiary nie maja tu nic do tego czy bierzesz gh czy nie,oczywiscie efekty beda zdecydowanie lepsze biorac gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Sqrwiell zdecyduj sie. Jeszcze niedawno twierdziles ze hgh w dawkach mniejszych od 16iu to gowno nie warte swieczki. W jednych tematach latasz i odradzasz, a w drugich dopiero probujesz zaczerpnac wiedze jak jest naprawde. Troszke to bez sensu jak dla mnie.


Future a co powiesz o opcji strzelania powiedzmy 8 iu z samego rana na raz? rzekomo podnosi to gh na 12 godzin i tyle wystarcza. Co o tym sadzisz.

No i rozice w braniu systemem 3/1off a 7 on

p.s.
Co ty taki zamyslony ostatnio z banku wychodziles? ;)


Zmieniony przez - rev84 w dniu 2010-09-16 14:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
Sqrwiell zdecyduj sie. Jeszcze niedawno twierdziles ze hgh w dawkach mniejszych od 16iu to gowno nie warte swieczki. W jednych tematach latasz i odradzasz, a w drugich dopiero probujesz zaczerpnac wiedze jak jest naprawde. Troszke to bez sensu jak dla mnie.

podchodziłem sceptycznie ale w sumie sie tym zainteresowałem... jak chłopy na necie piszą że po paru miechach skóra jak pergamin poprawia sie cera, pali fat jednocześnie budując mięśnie jak jestem na bombie... żyć nie umierać, ale boje sie że to tylko w teorii

w sumie co szkodzi spróbować, jak troche kaski wpłynie

ale jak sie okaże że to lipa to już kurva wszędzie bede odradzał aż sie porzygacie

Zmieniony przez - sqrwiell w dniu 2010-09-16 15:29:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o Rade :)

Następny temat

1 cykl masa need help

WHEY premium