SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ENDOGENIC Oxytropin-pierwszy cykl,pierwsze hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1007
Cześć, kupiłem niedawno HGH endogenic oxytropin.Kod oczywiście weryfikowałem na stronie i się zgadzal. Miał ktoś styczność z tym produktem? Bije tydzień 4 j dziennie, po jakim czasie pojawiały się u was efekty uboczne? Jeszcze żadnych u siebie nie zauważyłem. Ciekawi mnie po jakim czasie mogę "poczuć", że to działa?Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1007
maxi123yyy
vfrag
Źle czy dobrze? Biję już 3.5 tyg


Zauważyłeś jakieś sajdy typu drętwienie rąk czy opuchnięte palce itp ? jeśli tak to po jakim czasie pierwsze takie objawy miałeś?

Żadnych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
Poczuć? Lepsza regeneracja
Sporo osób łapie na początku kilogramy
Poprawa kondycji włosów i paznokci
A poza tym badania igfu

Skutki uboczne nie u każdego wystąpią zwłaszcza przy tej dawce
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1007
lodzianin1
Poczuć? Lepsza regeneracja
Sporo osób łapie na początku kilogramy
Poprawa kondycji włosów i paznokci
A poza tym badania igfu

Skutki uboczne nie u każdego wystąpią zwłaszcza przy tej dawce

O tą regenerację właśnie mi chodziło, główny cel stosowania hgh to regeneracja więzadeł po rekonstrukcji ACL. I pytanie czy bić 2 razy po 2 j czy dzielić to na 3 zastrzyki co 8 godzin żeby cały czas utrzymywał się jakiś poziom.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
Osobiście bym nie dzielił tej dawki
Lecz jeśli chcesz możesz ją podzielić na 2 razy dziennie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1007
O 6 i 14 byłoby okej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
Możesz przed śniadaniem min 45 minut i po treningu
Możesz rano i przed snem
Możesz też tak jak napisałeś
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1007
Czy możliwe, że hormon w proszku podczas transportu uległ jakiemuś rozpadowi i mógł stracić swoje właściwości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
vfrag
Czy możliwe, że hormon w proszku podczas transportu uległ jakiemuś rozpadowi i mógł stracić swoje właściwości?


Oczywiscie ze jest taka możliwość

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1007
To jak się przed tym zabezpieczyć skoro kurier nie przewozi tego w lodówce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
nic nie poradzisz , trzeba było zapas zimą robić lub samemu po to jechać
niestety sa pogody jakie są i czy ten hormon przetrwa czy nie cięzko powiedziec

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1007
4h przed badaniem wbite 5j i przed spaniem też 5j

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl nico inny

Następny temat

Iniekcja a badanie

WHEY premium