SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL MEGAVOL, EQ-PLEX zasłabłem:((

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam problem jest taki
14 dni temu zaczalem 2 cykl na ph a pierwszy mialem pol roku temu
oto aktulany cykl MEGAVOL 2 kaps ed
EQ-PLEX 2 kaps czyli 400mg ed
towar od pitbulla czyli sprawdzony
do wszystkiego oslonki 3 razy dziennie
wczoraj po powrocie z drugiej zmiany polozylem sie do lozka, z minuty na minute czulem sie coraz gorzej dostalem dusznosci mialem problem z oddychaniem zorbilem sie czerwony jak burak w koncu spadlem z lozka przez 2 godziny tak sie czulem w koncu mi przeszlo i zasnolem...w ciagu tych dwoch tygodni tez nie czulem sie za dobrze...zgaga czasem sraka i ogolnie zmuła slaby apetyt...siłą i masa poszla na plus ale szkoda zdrowia mial ktos tak?
zjadlem dokladnie 29 tabletek megavolu i 28 tabletek eq-plex
koncze przygode z prohormonami
pytanie czy ktos mial takie sajdy na cyklu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3831
eeee tam nie wiem jak z mocniejszymi ph ale jak bralem epi to zadnych takich jazd nie mialem a mam wade serca. Wydaje mi sie nie mam tak delikatnie dalajacych saa jeli chodzi o blok i efekty uboczne jak po epi

Zmieniony przez - mali118 w dniu 2011-03-28 10:47:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29261
uuu.. deprwsja? wkręcasz se. też tak mam;) w dzień luzik wszystko ok ale jak przychodzi pora spania to cuda niewidy, wierce sie i spać nie moge i myśle co mi jest;) anaboliki wwpływają na psyhe jak ktoś ma słabą, może to nie dla nas?

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
w ph nigdy nie wiadomo co siedzi w środku dlatego zawsze wole zbadane saa i iniekcje a nie orale

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29261
mi sie zaczeło tak po metce razaka,przerwałem cykl i potem wskoczyłem na s-drol i też to samo. wyżyciłęm to g**** i po jakimś czasie prolo zacząłem bić i wraca to samo;) ale ponoć jak sie teść roakręci to jest git, zobaczymy co bydzie

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Ja biore eq i epi . Ostatnio przez 2 dni mnie serce klulo ale przestalo kiedy odpuscilem sobie kawe ,red bulle itd. Energetykow chyba mieszac nie mozna z PH:)

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
wszystko podnosi cisnienie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zbyt odkrywcze to to nie jest
ph i tak dosyc dają po serduchu, nie ma sensu ładować do tego nic co jeszcze podnosi ciśnienie/tętno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
I jeszcze jedno za....iscie glupie pytanie ale moze byc ciekawe:D Mozna do obnizenia<regulowania> cisnienia zamiast czosnku uzywac THC ? :D :D :D

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
^
jasne... a na zmułe przed treningiem xtc albo koke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
i na sen jakieś dobre psychotropy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
ph to ścierwo i ten przypadek to potwierdza, dla ludzi co nie maja gdzie kupic saa tylko na alegro wola jakies plastikowe biksy z tabletami o nieznanym skladzie

Wołają na mnie trójnóg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh i dretwienie rak

Następny temat

pierwszy cykl porada

WHEY premium