SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO SIE TUTAJ DZIEJE DO ****Y NEDZY !!!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
w szatni powinno być minimum 3 modow a walenie się forum to inna sprawa która jest związana raczej z mateo a nie z szatnią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
szatnia wplywa na poziom merytoryczny forum.... poziom techniczny to inna sprawa

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak, łatwiej wywalić..
a może by tak ktoś wkońcu ta szatnię przypilnował...??
były apele, miało być cacy, modowie zgodzili się pomagać w trzymaniu rygoru w szatni.. a jak jest?
teraz jest najgorzej jak w całej swojej karierze widziałem..
a interwencja jednego jedynego strażnika ogranicza się do usuwania pojedyńczych wypowiedzi, ehh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jest źle napewno lepiej jak było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4112 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15525
Dokładnie

jest lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
nie wiem jaki macie problem z szatnia
zbanowac maloletnich d****i, bo szatnia to chyba dla nich miejsce na rozladowanie napiec
poza tym gdyby nie bylo abona na sms i szatnia byla otwarta tylko dla userow z abonem nie byloby raczej problemu
a jezeli nawet jakis by sie pojawil, to w ograniczonej postaci i latwy do wytepienia

abon na sms to pomylka roku...wystarczy patrzec co sie dzieje w dopingu, banda dzieci piszacych głupoty, zamiast jakosci mozna teraz patrzec tylko na ilosc.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
CEZARITO - przypilnowal szatnie? wystarczy ze ktos chwyci bana, to od razu jest raban na cale forum... gowniarstwo podnosi krzyk ze niesluszny ban itd....

Wywalic szatnie

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
albo ze go przesladooja...

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wywalić szatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Ja lubie pisac w szatni....ale na dobra sprawe wiekszosc rzeczy stamtąd mozna przerzucic do humory, hobby, fotografii...

Faktycznie, gdy sie rejestrowalem-bylo inaczej.Tylko nie wiem, czy wywalenie szatni coś da.Nie wiem, czy ma ona az taki wpływ na całe forum ze ono sie sypie przez nią...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie male niedociągnięcie...

Następny temat

Emblemat

WHEY premium