SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO SIE TUTAJ DZIEJE DO ****Y NEDZY !!!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
"kilkudziesieciu zlotych rocznie," - chyba kilku tysięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
:) no wlasnie wiekszosc ludzi mysli podobnie jak ty, bo nie ma o tym zielonego pojecia(srednia wieku na tym forum to wlasnie 16lat)...
zreszta nawet jakby nie wiem jakim CUDEM bylo te kilka tysiecy, to przeciez pieniadze ze sklepu sfd spokojnie by to pokryly..
Ale nie chodzilo mi o to, nikogo nie oskarzam ze robi pieniadze, bo przeciez po cos jest to forum, ale prosze was nie piszcie textow w stylu: prosze nie reklamowac nazw firm bo spadna zyski z reklam i nie bedzie na utrzymanie... Juz lepiej napisac, zbieram na samochod, wynagrodzcie moja dzialanosc wysylajac smsa. Na pewno nie byloby mniej pieniedzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
bushi_84 koszt serwera 2mb to około tysiąc zlotych(zapomnialem dodać miesięcznie jeśli uważasz że średnia wieku na forum to 16 lat to jesteś śmieszny (bez urazy)
sklep moze i jest ale nie zapominaj że aby coś sprzedawać musisz coś pierw kupić więc ten zysk wcale nie jest aż taki duży co do reklam to te okienka z abonem powinny zniknąć albo jak wspomniałeś powinny pojawiać się tylko osobom bez abona i to jest w sumie dobry pomysł

Zmieniony przez - TOXYN w dniu 2004-06-05 10:17:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eee bushi z całym szacunkiem ale to ty nie masz pojęcia raczej
Wiesz ile kosztuję wynajęcie łącza o przepustowości takiej żeby forum działało normalnie kiedy jest na nim 700osób?
to nie jest strona na serwie republiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
dokladnie abonomaent miesięczny za serwer o łączu 2mb wynosi 3 050,00 zł założenie zaś 4 123,60 zł więc tanie to to nei jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
o boze .. czy ja prosilem was o te smieszne wypowiedzi? prosze nie zabierajcie glosu
moj post skierowany jest do "szefostwa" tego forum, bo jestem bardzo ciekawy tylko i wylacznie ich odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w którym moemncie smieszne?
co ty ******lisz wogóle?
to są sprawdzone informację ktore kiedys "szef" dawał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bushi albo Ty nie masz zadnego pojęcia o komputerach albo wchodzisz na to forum raz na 3 miesiące...
Wlasciwie wydaje mi sie ze jedno i drugie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
jakby nie przynosiło konkretnego dochodu forum to by go nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
wiadomo zysk musi być ale wydatki też
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie male niedociągnięcie...

Następny temat

Emblemat

WHEY premium