SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO DO BORu?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
a czemu nie? mnie dlugo nie bylo ale z tego co sie orientuje to nic sie nie zmienilo... zglos sie w poscie sfd fight club

wczesniej mieli adres www.bor.gov.pl i tez takie samo gowno znaczy sie nic konkretnego

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Napiszę wam co ćwiczyłem i jak się zmieniała moja waga:
1997r-2000r - karate kiokushin (z 40kg do 42kg)
2000r-2001r - box (z 42kg do 50kg)
2001r-2002r - ogólnie (z 50kg do 60kg)
luty2002r-czerwiec2002r - kulturystyka (z 60kg do 75/78kg)
lipiec2002-wrzesień2003r - kulturystyka (z 80kg do 95kg)
wrzesień2003-listopad2003r - kulturystyka (z 95 do 90kg)
listopad2003r-dziś - kulturystyka (z 90kg d0 98kg)

Widzicie więc, że przesadzałem z "masą", ale widzicie tez iż potrafię w krótkim czasie zmieniać swoją wagę o "parę kilo" w górę jak i w dół.

Po studiach (nie wiem co, ale w ostateczności szkoła informatyczna wojskowa) nie chce isć do woja na rok. Wole pójść do BORu na rok (służba kandydacka), ale musze sobie potrenować jakąś sztukę walki/samoobrony.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
"Unikaj sterydów, bądź czysty!"

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
zaczne od cytatu "w ostateczności szkoła informatyczna wojskowa"
nie wiem o co ci chodzilo ale jesli o wojskowa akademie techniczna to poprostu zapomnij z takim podejsciem odpowiedniejsze by bylo

kurde dostane sie bez problemow na polibude i na uniwerek tez moze mi sie uda na WAT?

nie wiem dlaczego ludzie uwazaja ze na uczelnie wojskowe tak latwo sie dostac ale moze nam tutaj odpowiesz na to pytanie

sluzba kandydacka w borze a odsluzenie sluzby zasadniczej w borze to dwa ruzne pojecia z tego co sie orientuje i znowu to a moze sobie pujde tam a moze tam... litosci
stary albo jestes mistrzem swiata w jakiejs dziedzinie sportu i nauki albo powinienes sie powaznie nad soba zastanowic

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
"Biuro Ochrony Rządu z dniem 1 stycznia 2004 roku wstrzymuje nabór do służby kandydackiej (równoznacznej z odbywaniem zasadniczej służby wojskowej)." - bor.pl

Przykro mi.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
NO to juz ciezko Ci troche bedzie zostac BORowikiem Tak czy siak, powodzenia. Pozdr

"Only dead man have seen the end of war"

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
www.bor.pl

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak wogóle to juz na starcie jestes spalony !!!! bo jestes za niski !!!! musisz miec co najmniej 180 cm wyzsze wyksztalcenie a dopiero pozniej patrza na to co umiesz i wybieraja najlepszych!!!!!!!!!!!!!!
wiem cos o tym bo sam o tym mysle tylko zeby wejsc w te szeregi musiz miec kogos kto cie poprze
(jakies plecy i to dobre)
pozdrawaim


stret fighting&siłka it's all My life
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
NAZI, cos mi sie nie wydaje zeby kazdy BORowik na starcie mial wyzsze wyksztalcenie. Oczywiscie matura jest bardzo wazna, bo bez niej nigdzie sie niedostaniesz bo bedziesz tzw "matolkiem", ale wyzsze wyksztalcenie mozesz zdobyc bedac w BORze, ja tak rozumuje, a jak jest to niestety nie wiem ..

PS. Czy naprawde "street fighting & silka" to cale Twoje zycie ? Bardzo mnie to zaskoczylo szczerze powiedziawszy :P .. no ale r choice ;>
Pozdro

"Only dead man have seen the end of war"

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Informator dla kandydatów do służby przygotowawczej


Przyjęcie do służby przygotowawczej w BOR może nastąpić po odbyciu zasadniczej
służby wojskowej albo po przeniesieniu do rezerwy, kandydat powinien posiadać
tzw. uregulowany stosunek do służby wojskowej. Warunek ten nie ma zastosowania
w stosunku do kobiet. O zdolności fizycznej i psychicznej do służby w BOR orzekają
komisje lekarskie podległe ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych.
Taki tryb postępowania wynika z art. 21 ustawy o BOR.
Występuje konieczność poddania się procedurze sprawdzającej , określonej w przepisach
o ochronie informacji niejawnych.



Wymagane dokumenty:
wypełniony kwestionariusz osobowy oraz dwie fotografie,
życiorys , list motywacyjny,
wniosek o przyjęcie do służby,
świadectwa pracy (służby) z poprzednich miejsc pracy (służby),
dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie ( co najmniej średnie ),
inne dokumenty : odpis skrócony aktu urodzenia, ewentualnie zawarcia związku małżeńskiego lub urodzenia dzieci, kserokopię głównych stron dowodu osobistego i książeczki wojskowej.
Osoba ubiegająca się o przyjęcie może dodatkowo przedłożyć dokumenty potwierdzające jej umiejętności i osiągnięcia zawodowe, a także opinie polecające.



Etapy postępowania kwalifikacyjnego:
rozmowa z przedstawicielem komórki kadrowej,
testy psychologiczne określające predyspozycje intelektualne i osobowościowe kandydata,
egzamin sprawności fizycznej,
skierowanie do właściwej komisji lekarskiej,
poddanie się procedurze sprawdzającej, określonej w przepisach o ochronie informacji niejawnych.
Niezadowalające wyniki testów lub negatywne orzeczenie komisji lekarskiej, powodują odstąpienie od dalszego postępowania kwalifikacyjnego.
Cechy preferencyjne:
ukończenie specjalistycznych kursów przydatnych w służbie,
uprawianie przydatnych w służbie dyscyplin sportowych,
posiadanie prawa jazdy kategorii C ( dla przyszłych kierowców ),
wzrost co najmniej 180 cm,
nieukończone 35 lat życia,
wyższe specjalistyczne wykształcenie,
znajomość języków obcych.
Określenie stopnia sprawności fizycznej kandydata do służby w BOR następuje w drodze egzaminu obejmującego zestawy ćwiczeń pozwalających na ocenę pożądanych cech motorycznych.


Szukamy najlepszych
Poza wymienionymi wymaganiami oczekujemy umiejętności pracy w zespole, kreatywności, otwartości na zmiany i zachowania neutralności politycznej. Specyfika służby w Biurze Ochrony Rządu wymaga wiedzy z różnych dziedzin. Dlatego zatrudnienie w BOR mogą znaleźć specjaliści z zakresu dyscyplin sportowych i technik walki, jak również : mechanicy, technicy, elektronicy, w tym przedstawiciele innych zawodów ( np. lekarze, prawnicy, psycholodzy).
Przyjęcia do BOR są realizowane w miarę potrzeb, mają ograniczony zakres
i dotyczą kandydatów o specjalistycznych kwalifikacjach .
Bezpośrednio po przyjęciu do służby funkcjonariusz kierowany jest na miesięczne przeszkolenie przygotowujące do pracy na podstawowym stanowisku. W trakcie służby poddawany jest intensywnemu procesowi szkolenia aby poprzez osiąganie poszczególnych stopni wtajemniczenia zawodowego mógł awansować.

tak to wygląda mneij wiecej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Ong Bak-muay thai warior"

Następny temat

najlepsza sztuka walki-ankieta

WHEY premium