SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CLOMID pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
pewnie że jak się dobrze zagada to mozna większość rzeczy wyrwać,popytaj o clom na siłowni na pewno ktoś będzie miał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
Problem pojawia się wówczas kiedy lek jest refundowany wtedy recepta bezwzględnie. Ja kupiłem normalnie w aptece bez recepty (Clostilbegyt), z HCG był problem z dostępnością.

zażywasz -> wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516
daj namiar na ta pielegranieczke

BEZ ZASTRZYKÓW NIE MA WYNIKÓW !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
okolice sz-ek. mala gmina dwoch lekarzy i dwie pielngniarki tak wiec mozna wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516
taka sprawa jeszcze
fujara centralnie ledwo dziala lipa taka ze ja pier..
ile czasu potrwa zanim wroci wszystko do normy i jak łykac ten clomid ?

BEZ ZASTRZYKÓW NIE MA WYNIKÓW !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
weź cloma 50 mg ed przez 12 dni na noc, a potem dołącz jakiś buzer teścia np TT i powinno być git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516
biore juz 2 dzien cloma jak to powinno dzialac i wrocic do normy sprzet dalej jest w stanie nie ciekawym kicha straszna pomozcie cos kiedy bedzie tak jak powinno ?

BEZ ZASTRZYKÓW NIE MA WYNIKÓW !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
poczekaj powrót do normalnej gosp. hormonalnej chwilę potrwa, po clomie zapodaj TT i będzie git. ja po clomie teraz jem TT i to naprawdę działa. koszt nieduży, a warto.
https://sklep.sfd.pl/Dymatize_Trib-650-opis1865.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
a ile kapsułek bierzesz ?

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
na razie dwie na noc i działa dobrze, ale myślę, że po jakichś dwóch tyg. zwiększę do trzech.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren Deca-Durabolinn

Następny temat

leczenie testosteronem(za niski)?

WHEY premium