SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD z TS

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ździwiłbyś się ... no chyba, ze chodzi Ci tylko o wyciskanie wąsko bo kazdy wyciskacz/trójboista ma ćwiczenie dodatkowe - wyciskanie wąsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
No właśnie ja tak wyciskam. Tzn. nie robię szerokiego chwytu. Ma to związek ze stawem barkowym. Jak wyciskam na szerokość barków, to wszystko gra. A jak szerzej to mnie lewy bark boli. Dokładniej mięśnie barku, które trą o zgrubienie na stawie.Zgrubienie po zaleczonej kontuzji. Byłem na USG i wytłumaczył mi to lekarz. Bo wczesniej myślałem że mam kontuzję. Mogę iśc na zabieg spiłowania tego wyrostka ale boję się, że przy okazji mi spiłują np. nerw albo ścięgno.

Kiedyś - siła. Teraz - rekreacja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
aha to ja mam tak ze jak wyciskam szeroko to bardzo słabo mi idzie, a jak wąsko to +25kg to chyba ma związek z operacjami serca jakie miałem ( musieli przecoinac mięśnie itd. ) i to chyba od tego

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Witam w klubie Kiedyś wyciskałem tak wąsko jak Wy(szerokość barków), a teraz kilka(z 5 na strone) cm szerzej bo na dłuszym gryfie ciężko mi było utrzymać "równowagę" i nadgarstki trochę po dupie dostawały. W sumie wyciskanie wąsko ma tą zalete, że łatwiej jest z dołu wystartować. Problemy pojawią się natomiast przy kończeniu ruchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3183
Senegroth wzmacniaj tricepsy. Francuzy leżąc do czoła itd. A nadgarstki owijaj bandażem, o ile tego juz nie robisz.
Ja raz na jakiś czas sprwdzam, czy mogę wrócić do normalnego wycisku, ale normalnie czuję, jak mi mięsień trze o staw. Podczas ćwiczenia jest ok, ale następnego dnia bark boli jakby mi ktoś pałą przyłożył i posiniaczył.

Kiedyś - siła. Teraz - rekreacja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 821
Witam Panowie co by nie bylo to podstawa podczas redukcji to lykanie sporych ilosci BCAA. Bez tego nie wazne ile kreatyny ktos przyjnie z innymi srodkami katabolizm ruszy i nie bedzie poprostu z czego wykrzesac tej sily ktora jeszcze niedawno byla. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Tricepsy? Mi się wydawało, że mam mocne tricepsy i dlatego raczej wąsko wyciskam zamiast szeroko? Narazie nie owijam nadgarstków, bo w młodzikach nie można używać owijek. Zresztą jak wyciskam tym troszke szerszym chwytem niż szerokośc barków to już mnie nie bolą(minimalnie). A tak w ogóle to ja narazie śmieszne ciężary podnosze, więc wiesz:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 821
Zalezy jak szeroki jestes (szerokosc barkow) aczkolwiek jesli myslisz o zawodach a wnioskuje ze tak to chwytem musisz paski zakrywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Przecież na zawodach nie muszę obowiązkowo wyciskać chwytem 81cm? Czy się mylę? Zawsze mi się wydawało, że nie można szerszym jak 81cm, ale węższym owszem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej od razu sie przerzucić na chwyt 81cm... na początku moze być średnio, ale wynik poprawi sie po kilku tygodniach (sam tak miałem.. wyciskałem wąsko... a później zaczałem wyciskać szeroko ...+15kg zrobilem )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

AMATORSKIE ZAWODY STRONGMAN LGIN 2006 PIATEK 21 LIPCA GODZINA 17 00

WHEY premium