SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD, olej lniany i omega3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Zaczynam za pare dni CKD lub NHE. Jeżeli podstawą tłuszczy będzie olej lniany(100g+ dziennie) to czy jest sens łykania do tego omega-3(w kapsach)?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 679 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6610
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
moim zdaniem lepiej by było jakby podstawą była oliwa z oliwek.....a sens łykania Omega3 jest zawsze...6 kapsółek dziennie zapodawaj...po 2 naraz RANO , ŚRODEK DNIA , Wieczór

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a i nie wiem do końca jaki jest cel...jak redukcja to zdecydowanie CKD....sam na niej jestem i znam się wiecj jak bedziesz chciał mog doradzić
GG - 3909436

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
chodzi mi tylko o to czy dostarczone omega-3 z oleju lnianego, w ilości 100g dziennie, pokryją zapotrzebowanie dzienne na kwasy tłuszczowe omega-3 czy to nie tak i mimo to mam łykać kapsy omega3? czy może wystarczy omega-3 z lnianego i już nie trzeba łykać omega-3 kapsy?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ŁYKAJ KAPSY

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
z oleju lnianego jest trudniej wchłaniany bo musi przejsc szereg procesów w organizmie

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5957
no to po co go kupowac, skoro jeszcze taki drogi, nie wystarczy samo omega3?

Nie chce takze cowiczyc na jakoas rzezba konkretnie, tylko duza dosc masa duzy biceps i kalata niczego sobie.
Ale wszytsko w masie miesniowej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
omega 3 jest wlasnie w lnianym ale wystarczy to o-3 z tanu(epa i dha)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
czyli łykać omega-3 do lnianego. ile omega-3 łykać w takiej sytuacji?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
mozna ale nie trzeba pic oleju lnianego. omega 3 w dawkach 2-3g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
'można ale nie trzeba pić oleju lnianego'

to jest podstawa tłuszczy w moim CKD/NHE. hurtownie znalazłem, w której ćwiara kosztuje 2.50zł(tłoczony na zimno) i sprzedają każdemu. na inne zdrowe tłuszcze typu oliwa z oliwek nie mam siana

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD - pytania

Następny temat

Czy tran jest potrzebny w treningu ???

WHEY premium