SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHCIAŁAM TEGO OD BARDZO DAWNA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Łóżko do masażu to jak ferrari - no moze ciut za szerokie by było.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 50 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3891
Xdd no ja zamieniłam właśnie że względu na płaszczyznę. Bardzo ciężko było mi pochylić się znacznie i przede wszystkim nie bujać :) gorzej z utrzymaniem hantli w łapie przy zakresie hyper. Jak dojdę do 20 kg chyba paski będą potrzebne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 107 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33365
Ja bardzo chętnie będę czytać :P Sama jestem tutaj nowa i dopiero założyłam dziennik, więc fajnie będzie poczytać kogoś kto też startuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 50 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3891
Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że nie będzie tu stypy :) Dzisiaj trening dołu, trochę okroiłam objętość, bo średnio się czułam.

Front Squat 40kgx6x6x
Rumun 55kgx8x8
Uginanie leżąc 3x10
Wspięcia na palce 3x12
Ginekolog 3x10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 50 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3891
Tutaj posiłek, z którego jestem bardzo dumna, bo moje wyczyny w kuchni ograniczają się do rozgniecienia kostki twarogu/ usmażenia jajek na patelni xD
Więc mamy tu mięso z kurczaka w sosie pieczarkowym, ryż, szparagi i gwódź programu- kepucz :D Polecam whey

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
włączam do obserwowanych

powodzenia!

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Ketchup podstawa Nawet jak pomidory na talerzu to i kapka Tortexu często u mnie wpada Teraz sezon na papryki i przymierzam się do zrobienia znów na zimę swojego paprykowo-pomidorowo- czosnkowego. Muszę najpierw 'tylko' ogarnąć 20kg śliwek ;)


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-08-29 20:27:15

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Też czytam :) tylko ostatnio słabo ogarniam i jak nie mam nic ważnego do dodania to nie pisze :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Posiłek apetyczny - widać w Tobie perspektywy na prawdziwą szefową kuchni .
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 50 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3891
northwestpassage
Ketchup podstawa Nawet jak pomidory na talerzu to i kapka Tortexu często u mnie wpada Teraz sezon na papryki i przymierzam się do zrobienia znów na zimę swojego paprykowo-pomidorowo- czosnkowego. Muszę najpierw 'tylko' ogarnąć 20kg śliwek ;)



Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-08-29 20:27:15


Własne przetwory super sprawa, ja to ciamajda jestem w kuchni ogólnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowość - Testoactiv - testosteron w górę!!

Następny temat

Karolina Kowalkiewicz & Activlab - oficjalny spot!!

WHEY premium