SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Być w końcu FIT...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Przy okazji sprawdź tarczycę.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1125
Kurcze, zrobił mi się mały śmietnik z mojego dziennika :(
Byłam u lekarza, na razie dostałam żelazo do brania, ale badania krwi będę miała dopiero w piątek 3 stycznia. Lekarz chciał mi wcisnąć też tabletki antykoncepcyjne, jakoby moje miesiączki miały byc powodem mojego złego samopoczucia, ale odmówiłam.

Arphiel - tak jak radzisz poproszę tez o sprawdzenie hormonów tarczycy.

Obecnie czuję się troche lepiej, sen tak jakby zaczyna mi pomagac wypocząć, ale to wciąż nie jest tak jak powinno być. Odezwał się także kręgosłup, który pobolewa od wypadku samochodowego, który miałam parę miesięcy temu. Na fizjoterapię się nie mogę doczekać, więc puki co faszeruję się przeciwbólowymi i staram się nie podnosić dziecka. O ćwiczeniach na razie też nie ma mowy, bo ledwo siedzę, ale znając życie to jeszcze dzień dwa i minie.

Kiedy tak źle się czuję za bardzo sobie popuszczam... zdrowie najwazniejsze, ale kurcze żywienie nie może sie opierac na nabiale i samych węglowodanach. Dorosła jestem, czas najwyższy podejść do tego tak jak powinnam od samego początku - jeśli nie mogę ćwiczyć to dieta ma być na błysk i kropka. Mimo, że wciąż nie mam swojego rozkładu, to poprzeglądałam inne dzienniki i jakim rozkładem operują inne dziewczyny i nie wiem czy dobrze kombinuję ale 1800kcal 130 białka 130 węglowodanów i reszta tłuszcze to chyba dość rozsądny rozkład w moim przypadku. Karmienie zakończone, więc pora się wziąć w garść. Definitywnie przytyłam odkąd nie karmię dziecka, widze to po ciuchach. Nowy rok się zbliża, więc niech to będzie koniec starej mnie i początek nowego zdrowego życia i nie na miesiąc czy dwa, ale już na lata. Amen. W poniedziałek wrzucam już porządny rozkład i jak zdrowie da to poćwiczę, albo chociaż pobiegam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1125
Dieta z dzisiaj. Treningu brak :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1125
Dieta na dziś. Ostatni posiłek na dwie porcje. Treningu nadal brak, a i znowu mnie jakieś przeziebienie bierze... :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1125
Dieta z dzisiaj, troche jałowo, bo w zasadzie same szybkie "dania" ale tak też dzisiaj się czuję. Oby lekarz coś w piątek zaradził, bo już mam dość tych chorób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1125
z dzisiaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1125
Dieta na dziś. Byłam też na pobraniu krwi. Wyniki we wtorek. Lekarz mnie wkurzył, bo on oczywiście moje zmęczenie zwala na nocne wstawanie do dziecka, tyle, że ja zazwyczaj wstaję do niego raz i dosłownie po chwili zasypia. Nie sądzę, żeby 5 minutowa pobudka miała aż taki wpływ na moje samopoczucie od kilkunastu tygodni. Zdarza się, że budzi się częściej, ale to zazwyczaj gdy dziąsła swędzą i wtedy ciężej mu zasnąć, ale to nie dzieje się codziennie... i znowu antykoncepcyjne chciał mi wcisnąć... dobrze, że się przeprowadzamy za 2 miesiące to zmienię lekarza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1125
Dieta dzisiejsza. Czuję się lepiej, jak nic nie wyskoczy to w poniedziałek dorzucam ćwiczenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
hej. Też niedawno czułam takie ciągłe zmęcznie - to chyba było z rok temu,ale zaczęłam brać magnez w końskiej dawce i sie poprawiło.Do tego dieta lejdisowa (choc nie zawsze trzymana) i przeszło :) Powodzenia i zdrówka zyczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1125
Dieta z dzisiaj. Ostatni posiłek dzielony na dwa. Jutro w planach ćwiczenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję porady

Następny temat

Wracam i przepraszam...

WHEY premium