SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24668

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Płeć

m

Cel

masa

Waga

80 z 93

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

18

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca fizyczna z reszta zalezy na ktora ide do pracy

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

silownia 4x week staz pare lat z duzymi przerwami

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

kiedys syndrom masowca obecnie vlcd 10 tygodni

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Planuję od polowy lipca zacząć masę 14-16 tyg. 5-6 tyg redukcji z z ok 20% obniżką kcal od bilansu zerowego i tak rok w kółko, nie chcę się znowu zalać jak co roku. Zobaczymy jak to u mnie zadziała.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Założenia wydają się sensowne. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Na pewno nie warto budować masy mięśniowej ze zbyt wysokiego poziomu tkanki tłuszczowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
mysle,ze w 4 tyg redukcji i 4 tyg rekompu cos jeszcze zejdzie. Teraz tez juz chyba az tak zle z tym fatem nie jest? Jak sie schyle to skora na brzuchu wisi jak...
3

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie jest źle. Ważne, że obserwujesz stały progres. Skórę każdy ma jak usiądzie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Teraz mam ww z 2 paczek ryżu plus warzywa czyli ok 200gr jest sens zamiast cheat meala zrobić ładowanie ww czy odpuścić sobie i zrobić przed wejściem na recomp?

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ciężko mi stwierdzić co będzie dla Ciebie lepsze. Nie dowiesz się dopóki nie sprawdzisz na sobie. Jeżeli czujesz potrzebę oszukanego posiłku, to śmiało. Jeżeli nie, to po co?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Powiem, że po 11 tyg to często czuję ale ograniczam się do jednego cheata. Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby wskoczyć na okolicę zera, żeby trochę odpocząć. Ale chciałem zjechać do 12% i dopiero. W tym tyg zrobię cheata ale bez sieciowego jedzenia...

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
11 tygodniu cyklu treningowego to dość sporo. Warto już pomyśleć o wprowadzeniu roztrenowania/regeneracji.

http://potreningu.pl/articles/595/roztrenowanie-strategiczne-regeneracja---trening-i-odzywianie-w-tym-okresie 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Czy takie ładowanie będzie ok? Oczywiście naleśniki i placki na pamie więc fatu bedzie dużo mniej. I mąki będę używał razowej, może dodam rano jakieś słodkie platki chcę zrobić w miarę zdrowe ładowanie.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ile średnio spala się kcal w pracy fizycznej? Praca nie jest ciężka ale 8-10 h na nogach. Próbuję dokładnie obliczyć swoje 0 z kalkulatorów różnie wychodzi. Od 2800 do nawet 3500 bo z budowy to raczej endo.

kaczo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny - masa.

Następny temat

Waga i centymetry stoją w miejscu

WHEY premium