SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 638

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

m

Wiek

18

Waga

98

Wzrost

195

Cel treningowy

siła masa

Staż treningowy na siłowni

1.5 roku

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full osprzęt, do wyboru do koloru

Dieta

zbilansowana, kalorie plus

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

skrzywienie kręgosłupa

Zażywane suplementy

cell pump

Ostatnio przerabiany plan

split 4 razy w tygodniu

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

różnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1174
Mimo, że ważę blisko 100 kg to chciałym trochę przymasować, bo przy moim wzroście tych kg nie widać(szczególnie chude ręce i płaska klata), a w dodatku wisi na mnie trochę skóry, pozostałości po spasieniu sprzed paru lat. Czy masa z większą ilością tłuszczy i trochę mniej ww ma tu szanse wypalić? (węgle rozpychają mi brzuch do strasznych rozmiarów, przykładowo rano w pasie jest 95, a po ostatnim posiłku ze 105+). Aktualne wymiary: Udo 64, Klatka 113, Ramię 38, Przedramię 30, Pas ~96, Szyja 39, Łydka ~40.
Split 4 razy w tygodniu i do tego jakieś bieganko 2 x w tyg żeby palić syf, dieta w 90 % czysta.

http://imgur.com/a/hJM8I - tak się to prezentuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Oczywiście że będzie ok jak dieta będzie czysta i poprawnie ułożona

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki jest mój typ budowy? Jaka dieta?

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium