SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bsn - Volumize

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18194

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1580
szybkie pytanie dotyczące tego volumaize - jak się ma do gainera?
pić volumaize w trakcie treningu a po treningu zapodać sobie gainera tylko odpowiednio mniej, żeby nie przesadzić węglami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dokladnie tak, mozesz jakiegos bulka walnac albo samo bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
kurcze chciałem sobie kupić żeby zarzucić po cyklu a tu wszędzie końcówki kolekcji i nie wiem czy warto brać jak termin wazności do końca grudnia, może jest coś podobnego do volumize. Ostatni cykl robiłem na stormie i shocku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no i co z tego ze do grudnia, myslisz ze oni wyliczaja co do miesiaca termin przydatnosci? napewno jest jakis wiekszy zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
oka więc może sobie zarzuce w przerwie pomiędzy cyklami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zaraz będę robił drugą puchę.

Trzy miarki na litr wody i jest super sprawa.

Wytrzymałość na plus, regeneracja na plus. Smak też spoko choć przy mc pod gardło podchodzi z deka.

W każdym bądź razie 'normalna' cena rzędu 100-150zł znacznie przesadzona, 80zł jak za produkt tego typu myślę że by było o.k. I wilk syty i owca cała, a tak to nie cieszy się produkt zbytnią popularnością...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
Produkt dobry choć nierewelacyjny, więcej siły na treningu i mniejsze zmęczenie po.Smak dobry ani nie za słodki ani nie za kwaśny.W promocji po 55 był akurat.Żałuje ,ze tylko jeden wziąłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
pilem po treningowo, kupilem w promocji, jak za cene promocyjna git, ale tak to bez wiekszych rewelacji, smakowo jak najbardziej ok.
mozna sprobowac z ciekawosci, ale jak ktos liczy sie zgroszem, to cos innego proponuje wybrac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
piłem w czasie treningu, smak jak dla mnie rewelacja, działanie też ok, ogólnie polecam ale już nie produkują.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bsn - Endorush

Następny temat

Bsn - Epozine-O2

forma lato