SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch, na kreatynie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1490
Witam,

Zacznijmy całą moją historię od początku... ;) no wiec miałem małą przerwę w ćwiczeniach(2 tyg), po niej postanowiłem się odbudować na moim pierwszym cyklu mety (42) ... oczywiscie poprzedzone to było 3 miesięcznym treningiem masowym... suplementacja dobrana cykl z głową, ale jeden szkopół... robie brzuch 1x w tyg i troche mi sie otłuścił... areobów nie chce wykonywac bo chce jak najwiecej masy nabrac na tym cyklu... po cyklu zapodam sobie kreatyne... i tu moje pytanie czy robic rzeźbe czy mase + areoby + brzuch 4x w tyg....... i tak beby mi zbytnio z łapek nie zeszło ;)

---

Pozdrowionka :)

---

Pozdrowionka :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Niestety, nie licz na to ze będziesz efektywnie tracił tłuszcz i jednocześnie trenował na masę - utrata tkanki tluszczowej jest w takim przypadku możliwa, ale bedzie to raczej powolny proces - można by było dostosować do programu masowego około 3 sesje ćwiczeń aerobowych po około 30-35 minut, no i do tego dac dietkę z leciutko ujemnym bilansem kalorycznym - ale czy to ma sens? Teraz, latem? Ja trenuję redukcyjnie, w klatce straciłem 5 cm, a w ramionach po 3 cm - i czy zauważyłem jakąś istotna róznicę? Nie - jest tak jak było, a możliwość wciskania się w ciuchy które do tej pory nie pasowały bardzo mnie cieszy - Nie lepiej zaopatrzyć sie w jakieś antykataboliki, spalacze tłuszczu i przez miesiąc potrenować redukcyjnie - jeżeli wszystko dobrze przeprowadzisz to mozesz stracić nawet 5-7 kilo tkanki tluszczowej.
Oczywiście obwody nieco ci spadną - bo przecież tkanka tłuszczowa nie zostanie spalona miejscowo (to jest niemożliwe) ale poprawi się estetyka, dobrze ci radzę - daj priorytet na spalanie tkanki tluszczowej i nie walcz ciagle z masą, lato nie jest najlepszą do tego porą...

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1490
az tak duzo tego tluszczu to nie mam....

waze 76 kg, bic: 37, klatka 109, przy wzroscie, 176..

zauważyłem jedynie lekkie otłuszczenie dolnej czesci brzucha... na górnej jak by sie przypatrzyc to widac lekkie zarysy kratki

---

Pozdrowionka :)

---

Pozdrowionka :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nie zadużo

Następny temat

Plan na mase...

WHEY premium