SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów na wadze. Czy coś robię źle?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 20
Płeć : K

Wiek : 31

Waga : 67

Wzrost : 164

Cel treningowy : zrzucenie 10 kg , poprawa sylwetki

Staż treningowy na siłowni : 5 tygodni

Uprawiane inne sporty : joga

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : ful osprzet

Dieta : zdrowe jedzenie 1700kcal w tym 110-130g białka.

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : Jablczan kreatyny 3g, clenburexin z Treca, białko kazeina.

Ostatnio przerabiany plan: Poniedziałek bieżnia 30 minut na przemian bieg i szybki chód, wtorek trening siłowy z trenerem, środa joga Vinyasa, czwartek trening siłowy z trenerem, piątek znowu bieżnia 30 min.

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): nie sprawdzałam.

Witam, zastanawiam się czy wszystko dobrze robię ponieważ moja waga od 5 tygodni stoi w miejscu. Plusem jest to że moja sylwetka się poprawia , tak mówią ludzie. Wiem że 5 tygodni to mało czasu ale coś ruszyć by się mogło. Niechce się obudzić za kilka miesięcy z ta sama waga więc pytam już teraz ponieważ gdzieś może robię błąd. Dodam, że wcześniej nie uprawiałam żadnego sportu. Wrzucam zdjęcia, z początku i z teraz .









Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3350 Napisanych postów 4336 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108027
Hej 5 tygodni to naprawde malo, jak nic wczesniej nie robilas, a zaczelas teraz cwiczyc, wrzucilas kreatyne to ta waga moze stac w miejscu jakis czas a jednak fat spada. A masz pomiary? Cos w pomiarach sie zmienilo? Jak nie robisz, to trzeba zaczac mysle ze jeszcze ze 2 tyg mozesz spokojnie pociagnac ten plan co robisz i zobaczysz czy beda spadki.

Ale warto przeanalizowac na takie rzeczy:
Te kcal to od 5 tygodni masz takie same? Czy to wyliczylas sobie z jakiegos wzoru? Czy liczysz sobie codziennie kcal ZE WSZYSTKIEGO co zjesz?

Wydaje mi sie ze masz z tego co piszesz mala altywnosc, trening silowy 2x w tyg, bieznia 30min 2x w tyg, joga 1x - zobacz jaka to jest mala aktywnosc w skali tyg, jesli jescze pracujesz w biurze i caly dzien siedzisz, jezdzisz samochodem, to jest tego bardzo malo. Duzo za malo by dobrze ci szla fajna redukcja. Chyba ze na codzien masz zwykla aktywnosc pozatreningowa wysoka, np masz prace w ktorej non stop jestes na nogach


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-09-21 21:40:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Jak wyżej, 5 tygodni to za mało żeby były jakieś spektakularne efekty ale ze zdjęć widać już różnicę w obwodach, rób pomiary, trenuj i z czasem wzbogacaj swój plan treningowy i oczywiście operuj dietą pod efekty i cel do którego dążysz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Dorzuć więcej lekkiej aktywności, na przykład spaceruj. Tak żeby nie obciążać organizmu, a jednak spalić trochę kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Napisz moze ile krokow dziennie srednio robisz jesli masz takie dane- to nam powie jak wyglada aktywnosc poza tymi treningami :)
No i zazwuczaj tutaj warto sprawdzic jak dokładnie mierzysz to co jesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Dużo zależy też co robisz za trening. Poza tym mogłabyś wrzucić jakiś przykład całego dnia Twojej diety - bo tam też może być jakiś "hamulcowy". Bardzo nisko masz tą dietę już na starcie - ja bym tak nisko nie zaczynał redukcji.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2x tydzien FBW z naciskiem na posladki

Następny temat

Małe update'y :)

WHEY premium