SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak diety. Będą efekty?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
Nie mam własnej diety. Mam dopiero 16 lat i niestety jestem uzależniony od rodziców, tzn. jem to, co ugotują Nie mam możliwości przygotowywania własnych posiłków, a rodzice raczej nie zgodzą się robić jedzenia osobno dla mnie, a osobno dla reszty rodziny. Czy będą efekty, ćwicząc bez diety? Dodam, że nie biorę żadnych odżywek. Dopiero zaczynam ćwiczyć i uważam, że narazie są zbędne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Faktycznie z odrzywek zrezygnuj, imo narazie sa zbedne. Sam sobie gotuj nie polegaj na rodzicach ;) Jeszcze beda z tego dumni a dieta Ci sie z pewnoscia przyda chociaz jestes jeszcze mlody, mozesz sprobowac poprostu odrzywiac sie zdrowo i duzo jesc. Zajrzyj tez do 10 wspazowek zywieniowych. Zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-07 18:38:14

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-08-07 18:39:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
jak dopiero zaczynasz to ci wejdzie ;] ale z dietą zawsze lepiej, btw co za problem sobie samemu gotować? tylko trochę chęci ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
Te wskazówki przeczytałem. Staram się jeść zdrowo, uprawiam dużo sportów. Po pół roku ćwiczeń są efekty, ale gdzieś ktoś napisał, że dieta to 70% sukcesu... Efekty były, więc chyba bardziej widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Witaj, ja też jak zaczołem swoją przygode z siłownią to niemiałem diety (nawet niemyślałem o niej) i miałem dość duze przyrosty (tak myśle) ale teraz już niebyło efektów więc o września próbuje z dietka (niewiem czy kasy starczy) i jestem w twoim wieku.

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1137
bez diety efekty beda na początku bo wtedy wszytsko ładnie idzie.

Ale jak złapie Cie stagnacja tak juz amen

-.-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
masz dopiero 16lat i nie ma sensu układac diety z wyliczeniami białka wegli i tłuszczy, jak wyżej ktoś napisał stosuj sie do wskazówek żywieniowych, nie jadaj smieci typu słodycze,chipsy fastfody, itp.
nie koncentruj całej uwagi na siłowni, w twoim wieku sport ogulnorozwojowy jest b.wazny, basen,piłka itd.
efekty będą ze sam sie zdziwisz, klucz to wytrwałosc i systematycznosc

zdr

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuje Diety

Następny temat

Czy..?

WHEY premium