SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Booster

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
giecik plutonium ma takie slabe opinie ostatnio ze az szkoda mi peak'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
bezkreatynowe to wf, noz IV, vasobolan
a reszta to meso, jack3d i inne typu, bez geranium byłbym za no xplode.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
soltys88 czyli z***ali sprawe?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
juz mogli tych probek nie rozsylac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
tak myslalem, ze to nastapi.
aczkolwiek giecik chyba obecnie jest na cyklonie z plutoniuma... wiec moze cos szerzej powie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
No to co to jest jak nie booster ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
chodzi mi o Nitroboln II ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Bardziej stack niz typowy NO choc nie stosowalem i w sumie NO Xplode tez trzeba nieraz po 3 miarki brac wiec moze dawki ktore napisał TOMQ dzialaja to moze i warto choc sa lepsze konkretne pompery

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
Pytam dlatego bo w sklepie sfd Nitroboln II jest w dziale BOOSTERY AZOTOWE. Mam zamiar jakis sobie kupic, ale gdy czytam tak wiele opinii na temat roznych produktow to strasznie sie gubie i mam metlik w glowie heh. Obecnie zastanawiam sie nad NO xplode i Nitrobolon II, obe te produkty maja bardzo duzo dobrych opinii. No chyba ze jest jeszcze cos tak dobrego o czym nie wiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Polecam Gaspari SuperPump250, przy dwóch miarkach przerwiesz trening. NitroBolon II dobrze i szybko pompuje, ale niestety szybko pompa po treningu schodzi.

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

~800 zl na suple z sfd

Następny temat

Problem :)

WHEY premium