SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol w klatce piersiowej po lewej stronie NA CYKLU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam własnie konczy sie drugi tydzien cyklu z

Trenabolonu 100mg co 2dni
T.propka 200mg co 2dni
Boldabolon 400mg co 4dni

I poczułem bol po lewej strnie klatki piersiowej gdy kłade tam dłon moje serce bardzo szybko bije.

Co mam zrobic zeby nie dostac czasem zawału ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
a moze to przechodzony zawal , ja sie nie znam ale warto bylo by to sprawdzic a nie kazdy mowi nerwobule i sie nie martw , ja ci poradze jak nie przejdzie idz sie zbadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
zmierz ciśnienie,może masz jakieś nerwobóle,nie ma co panikować od razu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masakra te nerwobóle też mnie rozwalają ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
tez nieraz na cyklu tak mam ale mysle ze tez duzo robi psycha i dobrze sobie wkrecamy rozne objawy

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
tez to mialem ale krotko i samo przeszlo ale cisnienie ok pewnie te nerwobole trwalo jakies 2 dni i przestalo jak narazie nic

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24401 Napisanych postów 68084 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537791
u mnie na początku rozkrecania sie cyklu mam nerwobóle, z czasem przeszło

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Ja tak miałem ostatnio a póżniej przerodziło sie to w duszenie po prawej i lewej górnej części klatki okazało się że ciśnienie mi poszło w góre i musiałem przerwać cykl po 5 tygodniach.Brałem teścia i bolda.Także zmierz i kontroluj

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
A przy trenie dużo pij, bo to nerki mogą być odpowiedzialne za te kłucia,ale tak jak pisałem wcześniej, zmierz ciśnienie, jak nie to, to pewnie sobie małego wkręta zrobiłeś

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1474
na nerwobole magnez trzeba brac, tymabrdziej na cyklu, ostre ciwczenia, przyspieszony metabolizm i uklad nerwowy dostaje w dupe, wydaje mi sie ze na cyklu to z 300mg magnezu minimum trzeba suplementowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 156 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5179
a moze masz laske ?? =) ja mialem ten sam problem jak mnie w****iala to koniec pikawa na 102 dlatego skonczylem z nia xD

rosnicie zdrowo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
ja tez miewam takie nerwobole na cyklu ale tylko jak po alko siegam

sila walka honor

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol,deca+clen-ANKIETA

Następny temat

PIJEMY ZA SIWEGO %%D

WHEY premium