SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl półtora roku on w ciągu zaduch w klatce piersiowej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1234
Witam mam 25 lat i jestem na cyklu półtora roku bez żadnej przerwy i od pary mies zauważyłem ze coś jest nie tak od 2 mies w nie które dni czuje zaduch w klatce piersiowej i sercu waha się nie raz po czym robi mi się słabo bardzo ale to chwilowe zawroty głowy jak na statku jakimś nie mam skoku ciśnienia właśnie mam też także jak pomyślę o koksie juz zaczyna słabo Mi się robić czytałem że to nerwica może być także ;/ nie chce za bardzo schodzić z koksu. Bije juz dłuższy czas suste około 600mg tydzień;/ boje się ze zemdleje lub zawał serca dostane proszę o pomoc dziś idę do lekarza się zarejestrować
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
ankieta działu bo nic o tobie nie wiadomo
oraz pasowało by zrobić podstawowe badania
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1234
Chciałem dodać żeby w wieku 16 lat miałem z tarczyca i mówili Że wyleczyli bo nie rosłem wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
zacznij od podstawowych badań bo bez tego ani rusz
no i oczywiście kardiolog się na pewno kłania
wszystko najlepiej prywatnie lub wezwać pogotowie że masz duszności itd. powinni cie zabrać do szpitala i na cito zrobić badania
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Powody mogą mieć podłoże somatyczne lub nerwicowe, nic nowego nie napisze co napisał Łodzianin najważniejsze są badania, jak badania nic nie wykażą najczęściej są to , zapalenie krtani i tchawicy, astma, POChP- tzw choroba palaczy, Choroby układu krążenia oraz sercowe, skrzywienie kręgosłupa jeśli badanai nic nie wykażą to bęą to obajwy nerwicowe dokładnie lęk napadowy , to wymaga natychmiastowego leczenia, najczęściej SSRI /SNRI +bdz .
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1234
U lekarza powiedzieli ze mam prywatne zrobić bo oni nie robią takich badań a ja mówiłem ze chce ekg itd to maja gdzieś to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1234
Zdarzało mi się ze gniecie mnie po prawej stronie wpisz klatce piersiowej i klucha w gardle i suchosc w ustach często słabo mi się robi no też na myśl sterydów odrazu też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wiesz przez internet nie zdiagnozujemy czasami objawy są identyczne, a przyczyna może być bardzo różna. Na temat patologii w polskiej służbie zdrowia , istnieje. Nie zapłacisz to cie mają w dupie niestety.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-07-13 22:13:27
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
wezwij pogotowie jak cię coś takiego złapie i pojedziesz do szpitala i zrobia ci badania
bo dla mnie bez urazy zachowujesz się jak głupek to nie jest ból nogi
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1234
Wiem moja głupota jak zalapie to zadzwonię odrazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
Zrobia ci wszystko od reki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DHEA i fosfatydyloseryna na kortyzol

Następny temat

Odblok ilosc hcg

WHEY premium