SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks w domu :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
I tak obijanie worka w domu da Ci tyle, co jego nie obijanie. Tak, jak pływać nie nauczysz się oglądając filmiki z zawodów pływackich, tak nie nauczysz się boksować z filmików na YouTube. Jak chcesz się obronić, to kup sobie gaz albo rewolwer hukowy, to lepiej na tym wyjdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 222
Nie no sory ale porównywanie pływania a boksu to przesada... ale popatrzcie ile jest korzyści (moim okiem ) 1.Nabiorę szybkości 2.Pewności siebie 3.Lepsza koordynacja 4.Mocniejsze uderzenie 5.Uniki przed zadawanym ciosem ? Czy to mało ? Przecież siedząc w domu i nierobieniu niczego tych 5 rzeczy bym się nie nauczył ??
Napewno więcej przyniesie mi to korzyści niż strat. Taki koleś co jest dajmy na to wyższy cięższy i kozaczy do mnie a ja dajmy na to sam trenuje w domu przez rok ? mi się wydaje ze mam dużo większe szanse niż gdybym ten rok co trenowałem to bym w ogóle nie trenował ?

Zmieniony przez - Jon21 w dniu 2013-01-26 15:01:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
No i tu sie mylisz. Nie nabierzesz szybkosci. kordynacji ani mocniejszego uderzenia :) bo to wszystko z 100% techniki wpływa. Juz lepiej sobie BJJ pocwicz z YT lepiej na ty mwyjdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 222
Technika boksu, to wszystkie sposoby prowadzenia ataku i obrony. Taktyczne możliwości boksera rosną wprost proporcjonalnie do jego przygotowania technicznego. Im bardziej rozbudowana jest technika boksera, tym większe ma on pole do popisu na polu taktycznym. Dlaczego sam się nie naucze bić technicznie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
Po co pytasz, jeżeli uzyskując odpowiedz mówisz ze wszyscy się mylą a ty wiesz lepiej? Wiesz lepiej to rób co chcesz a nie pytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 222
Mylisz się ja chcę znaleść odpowiedź na moje pytanie na początku narazię każdy pisze " znajdz trenera bo se krzywde dziecko zrobisz" :D nie chce sie z Wami kłócić, ale nikt mi nie wytłumaczył dlaczego tak mówicie . Kazdy pisze to co inni to powiedźcie mi dlaczego technik samemu nie da sie nauczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
Masz jakieś tam filmiki. Niby zobaczysz jak to zrobić, niby zrobisz a kto ci powie czy dobrze i co może być lepiej kolega który się zna na tym tak samo jak ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
No ale powtarzam Ci kolejny raz... Ze techniki sie nauczysz z neta ale w 20% sam nie bd widział blędow ktore robisz.. i to co wczesniej Ci napisalem musisz dana technike powtórzyc 1000 razy w róznych sposobach wtedy tylko sie jej nauczysz... Nawet Ci co cwicza w klubie 5 lat dopiero wtedy w 100% wykonuja lewy i prawy prosty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 222
OTÓŻ TO CO NAPISAŁ KOLEGA HUBI0012 :) Panowie ja chce byc lepiej przygotowany technicznie i miec lepszą pewność lepszy pewniejszy prawy jak i lewy sierp prosty niż mój przeciwnik który jest CWANIACZKIEM wyższym odemnie i cięższym dajmy na to. Nie chce walczyć zawodowo ani w klubie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 430 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11409
Powiem tak boks sobie daruj po ogladaj filmiki z KRAV MAGĄ, ju jitsu Chwyty i proste niektóre kombinacje do wykonanie dadzą Ci podstawy do obronienia sie na ulicy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening Przy pracy na morzu.

Następny temat

2 x w tygodniu tajski 3 razy siłka, jak ćwiczyć zeby przytyć?

WHEY premium