SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks 20 lat czy sobie odpuścić?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94
Już od wczoraj ćwiczę, ale tym czasem nie szarżuje, bo od dawana nic nie robiłem, więc nie chce już przeginać, bo skończę karierę zanim ją zacznę xD. Dziś rana 1.5H biegałem jutro idę na siłkę, bo kupiłem po drodze karnet, a o 20 idę do sali bokserskiej :D

Co do pokory. Nigdzie nie wspomniałem, że jest nie wiadomo kim, tylko, że traktuje, to poważnie i nie przyjmuje do wiadomość porażki, innymi słowy czuje się pewnie, ale przecież lepiej czuć się pewnie, niż niepewnie i mówić, a jakoś to będzie. Dla mnie nie będzie bolesne nauczenie się jej bo ją znam, bo wiele razy w wielu sprawach przegrałem i nigdy jakoś nie odczuwałem nienawiści, czy coś w tym stylu. jaklo że tez pracuje utrudnia mi to rozwój. A to co dzień praktycznie jestem w pracy od 9 do 17, więc lipa.

W każdym bądź razie dzięki wszytkom za motywacje :)

Zmieniony przez - Speed1111 w dniu 2010-09-27 10:47:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Olej tą siłownię. Jak chcesz coś osiągnąć (moim zdaniem za późno startujesz) to musisz się zapisać na sekcję z do grupy zawodniczej (nie koniecznie ciebie przyjmą w tym wieku) i naparzać 5x w tygodniu + bieganie. Na siłkę szkoda teraz czasu, najprawdopodobniej będziesz miał "stacje" raz w tygodniu i one Ci się dużo bardziej przydadzą niż siłka. Jeśli dostaniesz się już do takiej sekcji, to przygotuj się na naprawdę ostry wyciski i... przygotuj się na wpie_____dol od dużo lżejszych od Ciebie -15-18 latków, którzy już mają po kilka lat stażu treningowego i startów w zawodach na karku.
Mimo wszystko życzę powodzenia, a jak coś to przecież zawsze możesz uprawiać boks rekreacyjnie dla przyjemności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 505
DO sekcji zawodniczej nie potrafiąc nawet nóg poprawnie ułożyć? ,pewne jest że dostanie wpierdo... od 16 latków niech pochodzi z 2 3 miesiące do początkujących załapie podstawy tzn chodzenia gardę itp i wtedy może spróbować do zawodniczej :)ja zacząłem wieku 16 lata a i tak uważam że to późno nie mówiąc 20 lat :(

Ale zgadzam się najważniejsza jest motywacja jeżeli ją masz i nie będziesz olewał treningów, po treningach będziesz biegał to jest szansa, czego ci życzę

Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Wiek jak na boks taki sobie.
Jeśli będziesz trenował, trenował, trenował i się będziesz przykładał do tego co robisz to masz szanse coś osiągnąć. Pamiętaj skoro już postawiłeś sobie cel jakim jest zaistnienie w boksie to ten cel zrealizuj. Nigdy nie odpuszczaj, nigdy się nie poddawaj. Dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć wiele.
Życzę Ci sukcesów w boksie i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1969
A moim zdaniem nie da rady. No chyba ze masz Za***isty talent do boksu, w co mu Watpie. Jak dla mnie to powinieneś jak najszybciej nauczyć sie tego boksu i połączyć go z bjj. Pozniej zamiaru boksu MT. I po jakims czasie połączyć to wszystko w MMA. I tylko w MMA mozesz zostac kims w tym wieku. I jesli jestes Fighterem a widze ze jestes to uzależnisz sie od MMA. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
nie ma co gadać,jak będzie chciał to osiągnie może nie zawodowym ringu ale na amatorskim tak.Ale z tym mma to się jednak zgodzę tam teraz możesz wiele osiągnąć,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Wszystko da rade jak są chęci:) Powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Wszystko da rade jak są chęci
aj przestańcie pieprzyć takie górnolotne głupoty, że wszystko sie da jak sie ma chęci, takie posty są na poziomie 10 latka. Prawda jest taka, że chłopak ma zaległości ok 10 lat, bo w takim wieku najlepiej zaczynać boks. Jeżeli ma za***isty talent do boksu, jesli trafi na dobrego trenera który sie nim profesjonalnie zajmie, jesli będzie dawał z siebie wszystko, jeśli trafi na kogoś kto go zobaczy itp itp to ma szanse coś osiągnąc bo nie jest powiedziane że w wieku 20 lat jest sie skreślonym. Tyle że jst to mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe przykład Rocco Francis Marchegiano.

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Neith24 - nie podważaj mojego zdania!!! Sam napisałeś NAJLEPIEJ ROZPOCZĄĆ BOKS W WIEKU 10LAT!!!!--- ale to najlepiej później też można i jeżeli ma predyspozycje to będzie lepszy od tego co ćwiczy od 10 roku życia i stoi w miejscu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
A ty Gladiator z łaski swojej nie wychodz z założenia, że każdy na tym forum jest mężczyzną
Poza tym nie podważyłam Twojego zdania tylko określiłam je infantylnym, a to spora różnica

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Największe niespodzianki w historii wagi ciężkiej

Następny temat

Worek bokserski ;]

WHEY premium